Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagadja le hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le hogy tetszem neki, mikor tudom, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

13 éves, fiú, és nekem letagadta, hogy tetszem neki, mikor a barátokkal voltunk egy társaságban, de mikor kettesben voltunk, azt mondta, hogy találkozna velem.Viszont máig nem lépett semmit.Túl félénk talán?Nincs facebook-om és neki sem, szóval ott nem tudnánk beszélni.Lehet hogy még várnom kéne ezzel?Mert azt hallottam egy idősebb felnőttől, hogy ilyen korban a fiú még éretlenebb min a lány és talán magának sem vallja be mit érez.De akkor miért mondja mindenkinek a hátam mögött, hogy tetszem neki és többet is akar, és miért tagadta le ezt nekem?

13/L


2012. júl. 16. 11:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De ha Ő sincs fent, akkor minek?Oké, az osztálytársak meg az ismerősök,de én nem is akarok regisztrálni.
2012. júl. 18. 16:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de amúgy mások elött cikinek érzi.
2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!