Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagadja le hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le hogy tetszem neki, mikor tudom, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

13 éves, fiú, és nekem letagadta, hogy tetszem neki, mikor a barátokkal voltunk egy társaságban, de mikor kettesben voltunk, azt mondta, hogy találkozna velem.Viszont máig nem lépett semmit.Túl félénk talán?Nincs facebook-om és neki sem, szóval ott nem tudnánk beszélni.Lehet hogy még várnom kéne ezzel?Mert azt hallottam egy idősebb felnőttől, hogy ilyen korban a fiú még éretlenebb min a lány és talán magának sem vallja be mit érez.De akkor miért mondja mindenkinek a hátam mögött, hogy tetszem neki és többet is akar, és miért tagadta le ezt nekem?

13/L


2012. júl. 16. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
valószinüleg még félénk. ez igaz hogy a fiu késöbb érnek mint a lányok, mind testileg mind lelkileg. a fiuk ebben a korban még sokkal gyerekesebbek mint a lányok.
2012. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan "menö" szöveg "és többet is akar". Megmondanád, hogy mi az a több, amit 13 évesen akar? Persze, ha kérdezed, zavarban van, mert nem gondol ö semmit, csak jofej akar lenni a haverjai elött.
2012. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs facebookod, végre valaki!:'d
2012. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ebben a korosztályban még ciki a fiúknak a szerelem, főleg a haverok előtt. Azért lehet az, hogy négyszemközt egészen máshogy viselkedik veled, mint amikor a társaság is jelen van. Ez sokáig így lesz még, mert előttük vagánykodni, felvágni kell, és ez náluk még nem fér össze egy szerelmes fiútól elvárható viselkedéssel. Nem tudsz mit tenni, maximum a tudomására hozod, hogy nem fogsz rá örökké várni, ha tényleg akar valamit, akkor legyen tökös és lépjen! :-D
2012. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Második válaszadónak: Úgy értettem a "többet akar" kifejezést, hogy szeretne találkozni velem és megismerni.
2012. júl. 16. 11:31
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi válaszokat!:)

És tényleg nincs facebook-om!És boldog vagyok hogy nincs, mert nem maradok ki semmiből.Ha valami fontos történik ott úgy is a fülembe jut, ha meg kéne tudnom, amúgy meg nem érdekel.:)

2012. júl. 16. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még ciki szerelmesnek lenni. Főleg, ha még így is nevelték.

10 éven belül regisztrálj a fb-ra, mert lemaradsz az osztálytalálkozókról. :-)

2012. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még ebben az évben be kéne, mert ez az utolsó évem és aztán elballagok.De a szüleimen múlik.:D
2012. júl. 16. 11:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént ugyanez, nemrég. Velünk végül nem lett semmi, barátok maradtunk. Szerintem félénkség, gyávaság a oka.
2012. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

OFF

Regisztráljanak a szüleid is.

2012. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!