Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tetszem neki? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki? Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egy évvel fiatalabb nálam, de nagyon szeretem:$ Egy iskolába fogunk járni, és már gólyaavatón kinéztem magamnak:D Először ott találkoztunk, aztán facebookon egy csomót beszélgettünk. Majd volt egy koncert, amire el akartunk menni a barátnőmmel. Mivel a sráccal egy csomót beszélgettünk a zenéről, meg koncertekről, gondoltam elhvom őt is. Úgy volt, hogy eljön vele egy barátja is, de az nem ért rá, az én barátnőm meg visszamondta, mert fellépése volt. Így ketten mentünk el a koncertre, ami nagyon-nagyon-nagyon jó volt. És a srác meg, áhhw. Teljesen belezúgtam, maga mr.tökéletes. Ezután a koncert után kb. 5-6 napra felhívott, hogy menjünk el moziba. El is mentünk, és ő fizette a jegyeket! Utána még órákat beszélgettünk, és tök jól éreztük magunkat(én biztosan:)) Viszont nem tudom, hogy ez pl. randi volt-e, mert nem történt közöttünk semmi, pedig már másodjára találkoztunk! Se kézfogás, se egy csók, csak a végén megöleltem. A mozi után egy nappal írtam neki egy üzit, hogy nekem el kell utaznom a hétvégén, de előtte, ga úgy gondolja, még találkozhatnánk. Igaz egy napra rá, de válaszolt, és 1 nappal az utazásom előtt még találkoztunk. Én csak este értem rá, de eljött, úgy is, hogy csak 1,5 óránk volt egymásra. Azt hittem, majd most! De megint nem történt semmi. Mikor mondtam, hogy mennem kell, csalódott volt, aztán elkísért egy darabig, majd megint megöleltem, és ennyi. Mindez 1,5 hét alatt zajlott le. De fogalmam sincs, ezek randik voltak-e, vagy sem. Hisz ha randi, akkor érdeklem, és a harmadik alkalom után csak bepróbálkozott volna, vagy nem? Most, hogy elutaztam, megbeszéltük, hogy esténként beszélünk facebookon. Ez így is olt tegnapig, ugyanis tegnap nem jött fel. Én meg az első találkozó óta csak rá tudok gondolni, 10 percenként nézem a telefonom, hogy írt-e, vagy hívott-e, de semmi, és még róla is álmodok. Szörnyű, ha még pár napig nem jelentkezik, teljesen el fogok keseredni. Mi van, ha elfelejtett? Pedig én teljesen odáig vagyok érte. Csak sajnos nem tudom, ez kölcsönös-e. Szerintetek?
2012. júl. 3. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki és azok randik voltak.

Még nagyon fiatal, nem tudja mi a következő lépés, vagy mikor teheti meg, mikor nem "vágod érte képen". Hagyj neki időt. Az hogy tegnap nem ment fel facebookra lehet a haverjaival elment valamerre.


Nem hiszem, hogy nagyon aggódnod kéne az miatt, hogy tetszel e neki. :)


28/n

2012. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tetszenél neki, nem ment volna el veled, nem hívott volna el moziba, és nem találkozgatna veled! Még nem akar fejest ugrani, várj egy picit. Az se jó ha te loholsz utána!
2012. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha adtál volna egyértelmű jeleket akkor meg is fektetett volna. Te is erre vágytál volna nem ?
2012. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 és 2: köszönöm:)

3: nem, nem erre vágytam. de am egyértelműen utaltam arra, hogy tetszik nekem, de nem veszi észre...

2012. júl. 3. 17:35
 5/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok egyébként?
2012. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!