Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek ellenetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ellenetekre lenne ha egy buszvezető pasi udvarolna nektek es hòdítana meg titeket?

Figyelt kérdés
Mert van ket lany ismerosom akik a SOTE-n vegeztek es mind a kettonek buszvezeto a ferje. Pedig nem adoniszok a pasik, sőt. Akkor siman van eselye az ilyen pasiknak az okos lanyoknal?
2012. júl. 16. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha nekik így jó? :)
2012. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel engem is ilyen hódított meg...
2012. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggel buszos,este ba**os:D Én is sok ilyent látok hogy a busz sofőr valami fiatal lánnyal enyeleg...
2012. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van! Én is buszozok!
2012. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az zavarna, hogy mi a munkája, csak az, ha minden lánynak csapja a szelet. Márpedig sok ilyen van, tisztelet a kivételnek. :)
2012. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és az, hogy valaki egyetemet végzett, nem egyenlő azzal, hogy okos és intelligens. Sokan persze okosak meg minden, de sajnos nagyon sok olyant látok, aki elvégzi az egyetemet, de olyan buta marad, mint a s*ggem. És persze fordítva is igaz: egyetem nélül is lehet valaki művelt.

#5 voltam. :)

2012. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik,a BKV-sok elég népszerűek.Nekem is van ilyen ismerősöm,akinek buszvezető a párja.Biztos ingyen akarnak utazni.:P
2012. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háromféle emberrel nem szabad szóba állni:zenésszel,,katonával,,sofőrrel.Utóbbiakról saját tapasztal,hogy nagyon szélhámosak,de én is kedveltem párat,feleségük nem lennék.
2012. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!