Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is utáljátok ha a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is utáljátok ha a csajotok ezt csinálja strandon?

Figyelt kérdés

elmentünk 4en strandra. haverom,nője, én , én nőm.

barátnőm ilyen elég barna bőrű alapból de most hogy ránapozott már fekete (utcán már szégyellem, rokonaim meg kérdezik h.cigány e :S) napozás a mániája. haverom nője ilyen kis fehérbőrű szóval ő nem szeret.

egész strandolás abból állt hogy barátnőm sütteti a pics..ját a napon miközben mi fürödtünk hárman..elmentünk enni, mondtuk neki jöjjön, nem jött vigyek neki oda kaját..

most ez lehet durván hangzik de szakítottam vele és ráborítottam a jégkását meg a kaját és otthagytam..

egész strandolás alatt kb negyed órát csinált más napozás helyett (reggeltől estig voltunk ott)


2012. júl. 12. 18:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

reggeltől estig a strandon...a fehér bőrű kiscsajnak...kemény lehetett...

amúgy a bnőd valószínű,nem 2 óra alatt lett ilyen barnaság-megszállott,hanem eleve így ismerted meg gondolom..min csodálkozol? vagy egy még jobb kérdés : miért jöttél össze vele? az ilyeneket sose értettem,és szerintem nem is fogom.

2012. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
épp azért mentünk el kajálni, meg mászkáltunk másfelé hogy ne égjen meg a lány..
2012. júl. 12. 18:55
 13/24 A kérdező kommentje:
télen ismertem meg, nemtudtam hogy ilyen csak szolizni járt néha..
2012. júl. 12. 18:56
 14/24 anonim ***** válasza:
milyen nagy a farkad ?
2012. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Micsoda filmbeillő, hatalmas, megindító szerelem. Nagyon romantikus történtet!
2012. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Aztakrva XDDD Kemény vagy :D :D Csaj létemre azt mondom, kicsit durva voltál talán, de tulajdonképpen tényleg nem normális amit csinált :D Szép történet :D
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

te rohadt mocskos szemét... nem elég, hogy így kidobsz még itt gyk-n is játszod magad! téged az mér zavar, hogy süttetem a p..csám???? ettől már nem is szeretsz??? szánalmas vagy

:'''(

2012. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nem az én csajom írt , szóval ne foglalkozzatok vele.

tegnap már megvolt a kis fekete puncija újra..(békülős sex)

2012. júl. 13. 23:53
 19/24 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehetett, amit, mivel a barátnőd, akár tudhattál is volna előre.

lehet, nem szeret strandolni, fürödni. lehet, kicsit rosszul volt csak nem akart panaszkodni. sokminden lehet, amibe te lusta vagy belegondolni, mert lusta vagy h kicsit is foglalkozz magával a lánnyal.

meg az is gáz, ahogy beszélsz róla, a p*csájáról. akiben minimális tisztelet van a másik iránt, nem beszél így nőről.

még nagyon sokat kéne érned ahhoz h komoly kapcsolatod lehessen. nem a vágyaid szerint viselkedik a lány és borul a bili, ez azért gáz.

30f

2012. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ajjjj ezt a történetet nem értem :S és mi lett gézuval??? meg az a motorcsónak honnét került a bánya tó közepére ???
2012. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!