Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is utáljátok ha a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is utáljátok ha a csajotok ezt csinálja strandon?

Figyelt kérdés

elmentünk 4en strandra. haverom,nője, én , én nőm.

barátnőm ilyen elég barna bőrű alapból de most hogy ránapozott már fekete (utcán már szégyellem, rokonaim meg kérdezik h.cigány e :S) napozás a mániája. haverom nője ilyen kis fehérbőrű szóval ő nem szeret.

egész strandolás abból állt hogy barátnőm sütteti a pics..ját a napon miközben mi fürödtünk hárman..elmentünk enni, mondtuk neki jöjjön, nem jött vigyek neki oda kaját..

most ez lehet durván hangzik de szakítottam vele és ráborítottam a jégkását meg a kaját és otthagytam..

egész strandolás alatt kb negyed órát csinált más napozás helyett (reggeltől estig voltunk ott)


2012. júl. 12. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem borítottam volna rá a jégkását meg a kaját, de szerintem igazad van.. Amúgy sem tesz jót a bőrnek a túlzott napozás.
2012. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azigen. :D Szerintem nem normális, hogy nem mozdul el a napról. Amúgy lehet, hogy nem kedveli a haverodékat?
2012. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
jól tetted haver
2012. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy inkább meg kellett volna beszélni vele hogy ne különcködjön

nem lehetett neked olyan baromi fontos ha ezért szakítottál.

gáz ahogy viselkedett de az is, ahogy te

2012. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

én kérdeztem előre tőle direkt hogy jöhetnek e..azt mondta persze majd jól elleszünk, meg bulizunk meg ilyenek..

erre beéget ezzel hogy el sem jön onnan...

2012. júl. 12. 18:37
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
hát nemnormális amit művel :D 25 éves korára full ráncos lesz :D de te meg egy állat vagy haver grat :DD szakadok :D
2012. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

jó tudom lehet túlreagáltam de nem lett baja a kajától csak otthagytam a balatonon , kocsival meg hazajöttünk pestre..cuccait kiraktam mellé a partra..


meg nem csak ilyenkor csinálja ezt, szóval nem csak napozás ügyileg, hanem máshol/máskor is leéget dolgokkal, meg alig foglalkozik velem..

amikor meg összejöttünk akkor állítólag a farkam miatt hogy milyen nagy és ilyet sehol nem talál és örökre velem marad meg ilyen kamu szöveg..pedig nem is nagy..

2012. júl. 12. 18:41
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

1. Jól tetted,hogy kidobtad, de nem amiatt,mert sokat napozott,hanem mert egyszerűen ez nem egy kapcsolat,hogy ilyen érdektelen ok miatt dobd..


2.Ez egy betegség, egyszerűen függővé vált, nem bírja ki,hogy ne napozzon/szolizzon. Ezt nem lehet így kezelni, szépen le kell ülni vele beszélni,és nem cseszegetni érte mert nem tehet róla.

2012. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 jin ***** válasza:
Ez adta
2012. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
remélem majd megtalálja vmi néger csávó aztán megtudja milyen a nagy aztán sikítozhat...legalább az a feketesége mellé illeni fog..
2012. júl. 12. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!