Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak engem zavar? Más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar? Más is tapasztal már ezt fiúk?

Figyelt kérdés
A lányokra ha ráírok, illedelmesen, gyakran nem úgy írnak visssza, hogy ott lenne egy szia vagy helló, hanem csak válaszolnak, köszönés nélkül. Engem ez irritál és az ilyen lányokról kialakul már az elején egy negatív kép bennem. Őszintén szólva legszívesebben már nem is folytatnám az ilyen lányokkal az ismerkedést. Túl szigorú lennék?

2012. júl. 11. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Mit vársz a netes társadalomtól?

Pláne ezektől az önelégült csicska lányoktól?

2012. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy szigorú. Alapvető dolog a köszönés!
2012. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem akkora dolog, hogy emiatt egyből negatív kép alakuljon ki róluk, és ne folytasd az ismerkedést.. de a te dolgod, ha ez fontos, akkor fontos. Nekem pl az fontos, hogy helyesen, normálisan írjon egy pasi.. ha képtelen rá, egy idő után nem akarok vele beszélni, mert idegesít. :)
2012. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már egy óvodás gyereknek is tudni kell, hogy a köszönés a legalapvetőbb dolog a kommunikációban!!!
2012. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most megígérem neked, hogy akkor is köszönni fogok neked, mielőtt elküldelek a francba.
2012. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kissé rugalmatlan a gondolkodásod...
2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, nekem is elmegy a kedvem az ilyenektől.
2012. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne interneten kezdj el lányokkal beszélni.Én csak olyanoknak nem köszönök,akik már régi ismerősök,akikkel hülyülni szoktunk,minden nap találkozunk,ilyenek.


16/L

2012. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még ennél is rosszabb, hogyha nem válaszolnak semmit.
2012. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagy, ha letiltanak, van egy haverom, folyton így jár, pedig nagyon rendes gyerekről van szó. Gondolom a rossz fiúk jobban tarolnak a lányoknál.
2012. júl. 11. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!