Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, titeket érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket érdekel, hogy milyen színű a csaj körme? Sajátra gondolok, nem műre.

Figyelt kérdés
Eddig piros volt a körmöm, de valamiért leálltam vele. Eldöntöttem, hogy megint szeretném, de pár srác azt mondta, hogy minden színesre festett köröm undorító. Azóta kétségek közt őrlődök, hogy lehet mégse kellene, ennek ellenére még mindig szeretném, úgy érzem az áll a legközelebb hozzám. Tudom, nem a legnagyobb probléma. Titeket taszít, vagy esetleg -amit eddig gondoltam- egyáltalán nem érdekel titeket.
2012. júl. 10. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha egy lánynak ki van festve a körme, de semmi műköröm. Én a vidámabb színeket preferálom, az valamiért tetszik. Természetesen ilyen 15-25 éves fiatalos lányokon, mikor idősebb leszek, biztos nem lesz ez a mániám és idősebb lányokban is fogok gondolkozni :)
2012. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1.es válaszoló sajnálom, de gondoltam segítek. Ha meg nem bántottalak;)
2012. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Csajom hetente mutatja hogy most milyen szinű, dehat ezzel nem kell törődni. Nincs mukorme ugyhogy szerintem az meg igenyes hogy pingalja. Kulonosen nem erdekel. Neki igy tetszik. Ez csajos dolog, nem szabad beleszolni.
2012. júl. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Se műköröm, se festés. Legyen szépen karban tartva és kész :) Semmi csicsa :)
2012. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor valaki még meg is dícsérte :'D
2012. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!