Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, titeket érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket érdekel, hogy milyen színű a csaj körme? Sajátra gondolok, nem műre.

Figyelt kérdés
Eddig piros volt a körmöm, de valamiért leálltam vele. Eldöntöttem, hogy megint szeretném, de pár srác azt mondta, hogy minden színesre festett köröm undorító. Azóta kétségek közt őrlődök, hogy lehet mégse kellene, ennek ellenére még mindig szeretném, úgy érzem az áll a legközelebb hozzám. Tudom, nem a legnagyobb probléma. Titeket taszít, vagy esetleg -amit eddig gondoltam- egyáltalán nem érdekel titeket.
2012. júl. 10. 23:33
1 2
 1/15 AvernusTriad ***** válasza:
Én a gyári beállítást preferálom.
2012. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
??
2012. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kit érdekel a körme?? legyen ápolt és ne legyen gombás és kész
2012. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
legyen olyan ami neked tetszik... és ha valakit ez zavar... ne nézzen rá
2012. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló úgy értette, hogy ő a simmát szereti Én festem a körmöm, de nem azért, hogy valakinek tetszen, hanem azért mert ez az én egyéniségem. Ha valaki egszeret, úgy szeressen ahogy vagyok. Légy önmagad, bármi áron. Előbb utóbb a srác is megiseri az énedet, akkor mit fog gondolni majd?:)
2012. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 AvernusTriad ***** válasza:
Köszi, hogy megmondod, hogy értettem :)
2012. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát ez fogós kérdés.

A piros elég kihívó jelleggel bír a körmön!

Biztos van valami üzenet jellege is.


Amúgy szerintem nem probléma a festett köröm egy lánynál ha illeszkedik hozzá.

Manapság igen szép és divatos dekorációkat lehet látni amit körömlakkal készítenek.

Szóval részemről így ok!

2012. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 KMJ ***** válasza:
Fölöslegesnek tartom, hogy fessék a körmüket a lányok, azzal sokszor csak rondítanak.
2012. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de igazából az érdekelne, hogy a ti első benyomásotokat negatív irányba befolyásolná-e, vagy semmilyen hatással nem lenne rátok? Lehet nem a legjobb a megfogalmazásom.
2012. júl. 10. 23:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem sokan mondják évek óta, hogy szép, formás körmeim vannak, pár hónapja megnövesztettem, mindig szépen formára reszelem hol "gömbölyű", hol "lapos" végűre, és mindig kifestem, igyekszem változatosan. Sosem csinálok giccses körmöket, inkább valami egyszerűbbet. Barátom néha meg is dicséri, hogy ügyesen tudom kifesteni, de egyébként szerintem amíg ápolt a kezem, hidegen hagyja xD Nem ezen múlik :D
2012. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!