Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felhívjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coláskupak kérdése:

Szerintetek felhívjam?

Figyelt kérdés

Hát volt itt egy motoros találkozó,volt egy jó csaj akivel smároltunk,ő is be volt baszva,meg én is rendesen,de a telefonszámát megadta,majd egész este azt hajtotta hogy hívjm fel másnap

Másnap persze másnapos voltam mint az állat,és ő nem emlékszik semmire,de járni akarnék vele.

Szerintetek felhívjam hogy Cső Xy vagyok a srác akivel smároltál.?

Mit tegyek,felhívjam,ne hívjam,kérlek segítsektek.



2012. júl. 10. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
én elolvastam, de most komolyan mérne hivnád fel? sajnálod a 33 forintot percenként? ne zsidoskodj pinán lol
2012. júl. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
max jol megkoláskupakolod
2012. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KMJ ***** válasza:
Hívd
2012. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aztán otthagyod, mégiscsak egy ribanc akit bárki lesmárolhat részegen
2012. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hívd :D 14/F
2012. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy jó csaj akivel smároltunk" TUNK?? kivel?xD

Nah mindegy ha többen smároltatok vele akkor egy ribi ne hívd fel..de szerintem ha egyedül smároltál vele akkor beszéljetek meg egy randit ne támadd le azzal ,h járni akarsz vele..nem is ismered.

2012. júl. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó hogy hívd fel, mit veszíthetsz, legfeljebb azt mondja hogy van pasija és csak félre smárolt mert nem volt magánál. De ha fel sem hívod akkor esélyt sem adsz magadnak, akármi lesz belőle, vagy párkapcsolat vagy csak egy töcsi. Ne legyél csíra.
2012. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkitől.:D

amikor azt mondtam smároltunk,én a csajra meg magamra értettem.:D

16/F.

2012. júl. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!