Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek felhívjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Egy pasival régebb óta nagyon jóban vagyunk, és az utóbbi elég közel kerültünk egymáshoz. Viszont mindkettőnknek van párja. De nagyon hiányzik, és arra gondoltam hogy felhívom, de lehet hogy épp a barátnőjével van, akkor viszont elég hülyén jönne ki, és az is lehet hogy azt hinné, hogy rámászok vagy ilyenek, de olyan jó lenne beszélni vele, hallani a hangját.. Nem tudom mit tegyek. Az lenne a legjobb ha ő hívna fel, de biztos vagyok benne, hogy nem fog. Lehet hogy ő annyira nem is "rajong" értem mint gondolom. Nem tudom mit tegyek.
2012. márc. 11. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mit akarsz tőle, ha neked is van párod???
2012. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

váááá:)!

mekkora álszent duma bakker.

"csak a hangját akarom hallani."

2012. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hétköznap dél körül hívd akkor.
2012. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit akarok tőle csak jó vele lenni. A mostani kapcsolatom meg sokszor nem a legjobb, vele meg mindig jól érzem magam. Azt hogy az ő kapcsolata milyen arról csak annyit tudok, h vannak hullámvölgyek...

Miért lenne álszent duma?

2012. márc. 11. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha ócska rib@ancnak érzed magad, akkor hajrá, hívogasd.
2012. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha azonnal elkezded hanyagolni, míg nem vagy benne nagyon a dologban.. Később csak sokkal de sokkal nehezebb lesz, inkább most tedd meg. Ha nem szeretnél bonyodalmakat.
2012. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.."
2012. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!