Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívjam vagy inkább felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy inkább felejtsem el?!

Figyelt kérdés
sajnos nekem elég bonyolult a szerelmi életem...egy kiszemeltemmel sosem taliztunk még, csak msn-eztünk és én tavaly novemberben bepróbálkoztam nála, de ebből összeveszés lett, mert eléggé bekavart vki(azóta sem tudom, h ki), az a lényeg, h állandóan kérdezgette rólam és ez feldühítette, h miért nem én beszélek vele miért kell másokat ráküldeni, pedig nem én küldtem rá! ugye azóta eltelt egy csomó idő, azóta nem is nagyon beszéltünk, viszont tegnap találkoztam vele, nem megbeszélt tali volt, csak összefutottunk de annál többre h rámnézett nem jutottam! viszont engem nagyon felkavart ez...és rájöttem h egy próbát szeretnék még...és arra gondoltam, h felhívom, háátha ott másképp beszél, mint msn-en...sztetek jó ötlet?! tudom, h hülyeség, miért futok utána...stb...de úgy érzem,hogyha ezt megtenném, megnyugodnék vmennyire! de mit mondhatnék neki?! segítenétek nekem ebben?! vhogy arra kellene rátapintani, h megbocsásson és h talizhassunk! előre is köszi nektek! :)
2009. júl. 26. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hitte el neked, hogy nem te voltál akkor telefonba sem fogja. Hazudni meg nem érdemes a megbocsátásért.Akkor meg azért haragudna meg. Ha minden áron fel akarod hívni tedd meg és mond el neki az igazat miért is hívtad fel. Vagy meghallgat vagy nem. Ezt nem lehet előre tudni.
2009. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hívod fel,azt fogod gondolni,hogy kihagytad életed nagy lehetőségét és lehet,hogy ez hiányzott ahhoz,hogy összejöjjetek.Szerintem már csak a lelked megnyugtatásáért is,hívd fel.

A helyedben azt mondanám a telefonba,hogy múltkor láttalak és eszembe jutott,hogy nem lenne-e kedved beülni valahova és beszélgetni,régóta nem tudok rólad semmit.Ha elküld a fenébe,akkor legalább tudod,hogy mi a helyzet,ha nem akkor valószinüleg már nem haragszik és talán tiszta lappal tudtok indulni újra.

Egyébként fiú vagy vagy lány?

2009. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jajj, bocsi, azt kifelejtettem, 18éves csajszi vagyok és ő is 18! köszi a biztatást! remélem lesz bátorságom, mert eléggé félénk vok az a helyzet! :(
2009. júl. 27. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
hívd fel !!!:D mondod: szia mizu...stb. és mondod h talizniszeretnél vele meghogy 4szemközt beszélni. ésha ezt megbeszéltétek h mikor akkor már simaügylesz;)aztán elbeszélgetsz vele még ilyen hétköznapi dolgokról is:D nemkell félni :D nyugodtan hívd fel és akár egy talit is megbeszélhetsz vele. sok sikert =)
2009. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösziszépen! akkor gyűjtöm a bátorságot! :)
2009. júl. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!