Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen erős "nekem való lány"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen erős "nekem való lány" szűrővel mégis hogyan lehetne barátnőt szereznem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen külsőre és jellemre is nagyon durván válogatok. Külsőre a nem túlsúlyos, arcra bejövős lányok esélyesek nálam, de jellemre még ennél is válogatósabb vagyok. Emiatt egy szép lányból könnyen ki tudok ábrándulni, ha azt látom, hogy jellemre elviselhetetlen a számomra, ami sajnos elég gyakori, valahogy a mai lányokban nem találom azt, ami nekem fontos egy lányban jellemre, személyiségre.


Olyan meg végképp nem találok, akivel kölcsönös is lenne a testi-lelki vonzalom. Olyan lehetetlen ez az egész párkeresősdi játék, hogy már kezdem unni és feladni.



2012. júl. 8. 17:09
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
Senki nem kényszerít, add fel, és légy egyedül...ha neked ez kell...
2012. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neten keresztül ilyet szerintem nem is fogsz találni!

19/L

2012. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, mégis mit vársz el egy lánytól, milyen legyen?
2012. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csökkents az elvárásaidból és megtalálod azt a csajt aki illik hozzád.

én is válogattam a pasik közül és senki nem volt jó. aztán kicsit visszavettem az elvárásaimból és lám csak 1éve boldog vagyok:)

17/L

2012. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A legrosszabb, hogy két végletttel találkozom folyton. A bulizós, minden jó hapsival lefekvős, megcsalóssal és a szende, ártatlan, szüzikével, aki mondhat frigid és aszexuális, kb. fél év után sem szexeln, nem is igényli, én meg nem bírom ki, mert lételemen a szex. Hiába rendes, meg kedves, ha szexelni nem akar, meg neki nem fontos a szex, ahogy idézem. Ezekkel a könnyűvérű lányokkal meg nem lehet komolyra tervezni, mert megcsalnak. Na és most ne ilyen tipikus rib@ncokra gondoljatok, hanem a magukat rendes, hűséges, de szexéhes jó kislánynak kiadókra, akik közben félrekefélnek melletted. Ezek többnyire az alacsony, vékony lányok közül kerülnek ki, sajnos, pechemre. Egyedül a kövérek, azok, akik hűségesek és már-már folytogatóan ragaszkodóak, na ezt sem bírom elviselni, ha olyan tapadna rám, akihez nem tudok vonzódni testileg.
2012. júl. 8. 17:21
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 17:18


Azaz, arra célzol, hogy a jellemre tökéletes, ámde külsőre nem vonzó, hanem taszító, túlsúlyos, csúnya lányokkal jöjjek össze?


Akkor inkább egyedül döglök meg.

2012. júl. 8. 17:23
 7/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nekem is magasak az elvárásaim. Szerintem rendben van amit írtál. Ez az én kérdésem lenne. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2012. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokhoz pénz kell neked nincs ez itt a baj,vegyél egy BMW-t ablakra fekete fólia legyél uzsorás arany fux és tapadnak majd a pénz éhes p*csák
2012. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
El vagy tévedve utolsó. Nekem legyen pénzem, jó autóm. Mindenki tartsa el magát önálló felnőtthöz méltóan.
2012. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!