Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-15 éves lányok hova mennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benedek98 kérdése:

13-15 éves lányok hova mennétek el randira és hány éves kortól korig?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Óvodába
2012. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
baba-mama klubba
2012. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is annyira a kortól függ (na jó attól is függ), szerintem attól, hogy hányadik randi. Az első randimra engem fagyizni hívtak el. A másodikon már pizzán voltunk, de 1. re szerintem egy erdei séta is megfelel, vagy akár parkba sétálni. Remélem segithettem!14/L
2012. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13-15 éves gyerekek? Randin? Nagyon nem mindegy! 13 évesen sehová nem mehet, mert az közröhej, hogy ilyen korban randizni kell. 15 évesen mehetne egy kört fagyizni, ha nagyon megerőltetem magam és egye fene belemennék. Erdőbe meg ha megőrültem és nem tudom megakadályozni, kedves egyik válaszadó, akkor mehetne max. el! Aztán ha nem jön haza, eltűnik vagy bántják, akkor meg sajnálkozzam, hogy elengedtem? Szó sem lehet róla!
2012. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ninjagh válasza:

sehova !!!

13 évesen az már túlzás!!!

2012. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13-tol màr simàn mehet csak nem szexre kell gondolni fagyizàs sèta mozi szeintem a legjobb a sèta meg a fagyizàs :)
2012. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!