Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Egy lány már nagyon régóta tetszik és 4 évig évfolyamtársak voltunk általános suliban de csak köszöntünk egymásnak tehát nem nagyon beszélgettünk. Már régóta nem találkoztunk és nem is tudnánk össze futni csak úgy ezért döntöttem, hogy ráírok facebookon de hogyan csináljam mit mondjak neki 4 évi hallgatás után PLS.

2012. júl. 5. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

kezdheted úgy, hogy szia..:)

Mi újság, de sokat változtál, hogyan telik a nyarad, bizonyítvány milyen lett, merre szokott bulizni, sportolni..


Ezekből újabb témák lesznek..

2012. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad! Légy mindig határozott, mert a lányok nem szeretik a tutyimutyi pasikat! Légy kedves és éreztesd, hogy tiszteled és tiszteletben tartod a döntését, akárhogy is alakul.


Anno az én párom, hozzám sem mert szólni, mert úgy gondolta, hogy "ilyen jó nő" szóba sem fog vele állni. Hát erős tévedésben volt: egyáltalán nem vagyok jó nő, csak az ő szemében voltam az, őhozzá képest. Mert volt egy nője előttem, aki a földbe tiporta az önbecsülését. Ezt a 7 év alatt sikerült helyre pofoznom hellyel-közzel.


Szép életünk van egymással és a világ összes kincséért nem adnám!


Szóval: Önbecsülés (reális önbecsülés) és Bátorság!


Ha segítség kell, írj privit!

2012. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!