Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és sok lánynak tetszem és ha szemtől- szembe kerülök velük akkor legtöbbjük érdeklődését fel tudom kelteni a személyiségemmel. De van egy lány akivel ált. suliban egy évfolyamba jártunk és nagyon tetszett de sose mertem odamenni hozzá és randira hívni. A sors úgy hozta, hogy más középiskolába járunk és még mindig nagyon tetszik de már egy fél éve nem láttuk egymást. Facebook-on az ismerőseim között van és úgy gondoltam, hogy elhívom randira mert már tényleg komoly kapcsolatot szeretnék vele kiépíteni. Ezért kérnék segítséget mert már nem tudom, hogy mit írjak neki, hogy közelebb kerülhessünk egymáshoz és amikor a randira sor kerülne akkor ne úgy keljen elhívnom, hogy talán már azt se tudja ki vagyok. PLS nagyon fontos lenne .

2012. júl. 5. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Linkeld be neki ezt az oldalt
2012. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B+ xĐ ráírsz ,hogy "Szia" mizu,hogy vagy stb ... aztán megkérded,hogy "ne értsd félre de tetszem neked egy kicsit is?" utánna ha azt mondja igen mondod hogy ő nagyon tetszik neked és talizni kéne vmikor. ha azt mondja oké sínen vagy :D tanulj a mestertől xĐ
2012. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi hasznos :D válaszokat de ha valamelyik lány olvassa ezt a kérdést akkor tőle kérdezném, hogy ő mit fogadna pozitívan egy ilyen "ráírásnál"
2012. júl. 5. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

írd meg neki, hogy még most is eszedbe jut és ezért szívesen találkoznál vele. nekem mindig bejön, ha egy pasi őszinte és nem trükkökkel akar kicsikarni egy randit. meg fog lepődni az tuti, és lehet nem is válaszol azonnal, de ne aggódj, egy érett és intelligens lány válaszol és még ha nem is akar veled találkozni, akkor is szépen fog visszautasítani. ha nem így tesz, akkor lehet akármilyen szép és vonzó a számodra, nem érdemes vele foglalkozni.

mindent bele, nem vesztes semmit. csak nagyon nehéz megnyomni az "elküld" gombot. a levelet gondold át, de handa-bandázd túl, legyél udvariasan lényegre törő.

sok sikert

28/L

2012. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!