Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok "normális" srácoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok "normális" srácokat? 17/L

Figyelt kérdés

Mostanában igen sok új emberrel ismerkedtem meg. De valahogy ez a "párkapcsolatos" téma nem jön össze nekem. Kicsit már unom a "csak szexre kellesz" felhívásokat, és ezeknek folyamatos visszautasítását.

17 éves vagyok, imádok a barátaimmal lenni, de nem áll túl közel hozzám a bulizás. Ha van egy kis szabadidőm azt a kedvenc helyemen a lovardában töltöm.:) Mások szerint, és szerintem is kifejezetten optimista, és vidám ember vagyok... de Ő-t nem találom...



2012. júl. 4. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

haha, kicsit vicces, hogy a "normális" pasik és a csajok is folyton panaszkodnak, hogy sehol nem találják az igazit :D


meg nekem is kezd már elegem lenni belőle, hogy nem találok "ideális" csajt. nem is nagyon járok bulizni az életmódom miatt, meg ha el is megyek pl. strandra akkor se azon jár az agyam, hogy tudnék becserkészni egy csajt, mert kicsit kínosnak érezném a szitut. általában a spontán dolgokat szeretem, legutóbbi barátnőmmel is így jöttünk össze közel másfél éve, aztán azóta semmi...

netes társkeresők meg sztem nem sokat érnek, tele van felszínes lányokkal, mutogatják a melleiket, ami jó dolog, csak barátnőnek alapból nem kéne az ilyen :D


18/F

2012. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
irj ram es meglatod menyire vok normalis :) 18/f
2012. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
...és normális pesti srácokat? (merre, mikor, hol?)
2012. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
általában megtalálható vagyok a strandon, meg némelyik este a helyi szórakoztatóipari egységekben:D. de ha akarsz kereshetsz a nyári melóhelyemen is, bár ott azért inkább ne. ja és egy órán belül már az utcazenén is.20/F
2012. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
normális srácnak itt vagyok én meg még 500 felhasználó :P
2012. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre nem találsz úgysem hasznos információt. Biztosan rengeteg "normális" fiú van szétszórva a világon és ott is, ahol te élsz, csak egy jó adag szerencse kell, ahhoz hogy összefuss eggyel. Persze nyilvánvalóan ne a legnagyobb bulizós helyeken próbálkozz; de még mindig ott vannak a parkok, a tömegközlekedés, akár az internet, a baráti köröd tágítása, rengeteg lehetőség. (Személyes megjegyzés, hogy én úgy vettem észre a fiúk jó része estefelé bátrabban szólít le az utcán, könnyebben kezdeményeznek. Mindezt úgy mondom, hogy nekem sincsen senkim, és én is pontosan egy normális fiúra vágynék. :) )
2012. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 rottingrabbits ***** válasza:

Normalis vagyok.

A hangok is megmondtak.

2012. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
talán az a gond hogy a sok ,,nagyarc,,között elbújnak a rendes srácok.. és amikor 1,2 nagypofa megszólal akkor nem is irnak hozzászólást mert azt mondogatják.. minek irjak ugyis lehordanak a sáros földig.. és akkor GYK-ról is eltünnet a rendes srácok..
2012. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
itt nincsen, ne is kérdezz, türelmes légy, majd jön a sors ;) várj meg
2012. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A neten ismerkedés halva született ötlet, tessék elfelejteni!
2012. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!