Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok?

Figyelt kérdés
Az én környezetemben legalábis mindenki ilyen rap sapkákban meg 20 centis szemüvegekben flangálnak de a faszom se járna olyannal aki ilyent hord.A fiatalok 99,9 %-a ilyen vagy mi
2012. júl. 3. 14:25
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ott vannak.

Ott.

2012. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fut a gyáva, menekül...Gyere csak ideeee!:)
2012. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne a 15 évesek között keresd, ők a divatot majmolják.


Mondjuk nem tudom, hány éves vagy, de az én korosztályomban (20) egy ilyen lány sincs. De biztos a tiedben is vannak normálisak.

2012. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindenhol. ennek a kérdésnek mi értelme? am meg 1000 ilyen kérdés volt, szal már ezért sem kellene kiírni. köszike
2012. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te se lehetsz normális, ha a ruházat alapján ítéled meg az embert. Rengeteg "divatmajmot" ismerek és én ugyan nem vagyok az, mégis jóban vagyunk. Igaz, puszipajtások nem leszünk, mert nincs annyi közös témánk és programunk, de teljesen korrekt emberkék, pedig 18-20 évesek.
2012. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Modjuk azért aki tényleg így öltöik, azért az se lehet ép agyú.
2012. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég furcsa egy környezeted lehet én ilyen jelenséggel még nem találkoztam.
2012. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hol vannak?


Mindenhol - sehol.

2012. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem járok így... különben is utálom az ilyen cuccokat

15/L

2012. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pesten....legalábbis 1 tutira...(normális nem garantált, de azmeg relatív :D) öltözni nem öltözöm így az biztos...
2012. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!