Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már úgy ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy ismerkedésnél, h mindketten szerepeket játszottatok, és nem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés

Pl van olyan srác aki tetszik, de belsőleg nem fog meg, vagy olyan aki tetszik, de messze van. Vonzalom lenne de kapcsolat nem valószínű. Nőknek el kell játszani h nem egyestések, meg könnyűvérűk, pár taliig váratni kell a pasit, akkor is ha csak ki akarják próbálni és semmi több. Ezt volt nálam, a srác meg eljátszotta h ő komoly kapcsolatot keres találkozzunk, de közben meg folyton azt emlegette, h aludjunk együtt. Aztán én mondtam h nem, ő meg eltünt.


Mi értelme van az ilyen játszmáknak? Végülis ő is meg én is csak vonzalmat láttunk a dologban, de nekem nem tetszett az h én ezt mondjam neki, ő meg szextárgynak lásson.


Mind a ketten eljátszottunk h komolyat akarunk, közben meg mindketten csak szexet gondoltunk.


Ti voltatok már hasonló helyzetben?


Szerintem nem jó úgy a szex ha a nő azt mondja csak szex legyen. Elveszti a varázsát.


Nem is értem miért akarsok pasi csak szexet. Nem izgatja őket a komoly kapcsolat, meg az h ezzel veszítik a jó szexet is?:)


Nem akarnak nehézségeket törődést, figyelmességet bevállalni, csak a sült galamb kéne a szájukba?


2012. júl. 2. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 17:40:

Szegények.

Én például köztudottan "könnyűvérűnek" adom ki magam (nehezen köteleződök el, és bevallottan előfordul, hogy csak testileg izgat a pasi).


Hogy viselkednek velem? Lassan már az agyamra mennek a komoly kapcsolat mániájukkal.

Sajnos.


Ezek fordítva működnek, hidd el, engem például sosem zavart, ha egy pasi beismerte: csak szexet akar.

Erre mit csinál? Mikor megtudja, hogy esetleg én is, erőltetni kezdi a "továbbiakat".


Minek színészkedjek azért, amivel kapcsolatban még így is nem győzöm leszerelni őket.

2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nekem nem tetszik az a bánásmód ahogy a nyílt szexet felvállaló csajokat keresik, én nem egy db hús vok csak!"


Bocs, de én se érzem magam "csak egy darab húsnak", viszont ezért nem fogok olyan dolgok után óhajtozni, amikre nem vágyom.


Inkább azzal vádoltak meg, hogy őket tekintem csak egy darab húsnak- pedig így ez sem igaz.

Sosem értettem, hogy egy csak bevallottan szexet akaró jó testű pasit mi a fene sért abban, hogyha a nő is csak ennyit akar tőle, és nem mondjuk álomesküvőt (amit amúgy sem akarok sosem). :)

2012. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előzőnek.:

Mert mi hímek szeretünk magunkra nem egy darab lőcsként gondolni, hanem férfiként akiért bomlanak a csajok és akár több alkalmat is kérnének, persze ha ez kiderült akkor mellveregetve továbbállunk. Vagyis előbb utóbb továbbállunk.


De van olyan is aki állandó szexpartnert keres. Előre le kell ezt tisztázni.

2012. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: értem, tehát a csajok akarjanak többet akkor is, ha ti nem feltétlen akartok többet?


És ilyenkor jön fel mindig a kérdés: hát érdemes egyáltalán törnie magát az embernek, hogy megfeleljen nektek? :D


Ne értsd félre: szerintem úgy korrekt, ha tényleg tisztázva van a dolog, és egyik fél sem azzal növeli az egoját, hogy érte azok is bomlanak, akik neki már nem kellenek többször-többre.


Persze, ez a legoptimálisabb helyzet, ilyenkor válogathat a nő, vagy a férfi.


Csak épp a másik félnek nem kellemes. Én például nem ragaszkodom hozzá, hogy az önbizalmam miatt rámakaszkodjanak azok is, akiktől esetleg csak kalandot akarok.


De a fordítottját sem fogom eljátszani, csak hogy helyretegyem a kis önérzetüket. :)

2012. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!