Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már úgy ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy ismerkedésnél, h mindketten szerepeket játszottatok, és nem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés

Pl van olyan srác aki tetszik, de belsőleg nem fog meg, vagy olyan aki tetszik, de messze van. Vonzalom lenne de kapcsolat nem valószínű. Nőknek el kell játszani h nem egyestések, meg könnyűvérűk, pár taliig váratni kell a pasit, akkor is ha csak ki akarják próbálni és semmi több. Ezt volt nálam, a srác meg eljátszotta h ő komoly kapcsolatot keres találkozzunk, de közben meg folyton azt emlegette, h aludjunk együtt. Aztán én mondtam h nem, ő meg eltünt.


Mi értelme van az ilyen játszmáknak? Végülis ő is meg én is csak vonzalmat láttunk a dologban, de nekem nem tetszett az h én ezt mondjam neki, ő meg szextárgynak lásson.


Mind a ketten eljátszottunk h komolyat akarunk, közben meg mindketten csak szexet gondoltunk.


Ti voltatok már hasonló helyzetben?


Szerintem nem jó úgy a szex ha a nő azt mondja csak szex legyen. Elveszti a varázsát.


Nem is értem miért akarsok pasi csak szexet. Nem izgatja őket a komoly kapcsolat, meg az h ezzel veszítik a jó szexet is?:)


Nem akarnak nehézségeket törődést, figyelmességet bevállalni, csak a sült galamb kéne a szájukba?


2012. júl. 2. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmin értelmük. Miért nem használtad te is csak "szextárgynak", ha csak azt láttad benne?

Én az ilyet nem is értem.

2012. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezen meg végképp megakadtam logikailag:


"Szerintem nem jó úgy a szex ha a nő azt mondja csak szex legyen. Elveszti a varázsát.


Szóval ha neked csak szex kell, akkor se, és csakazért se vallod be, inkább játszmázol. Mert elveszti a "varázsát". Világos.


"Nem is értem miért akarsok pasi csak szexet. Nem izgatja őket a komoly kapcsolat, meg az h ezzel veszítik a jó szexet is?:)"


Amiért esetenként neked is csak arra fáj a fogad, csak lehazudod önmagadnak is. A pasik őszintébben ebben, hm? :)


"Nem akarnak nehézségeket törődést, figyelmességet bevállalni, csak a sült galamb kéne a szájukba?"


No comment...

"Végülis ő is meg én is csak vonzalmat láttunk a dologban"


Ebben mi a rossz? Ha csak azt akartad tőle, akkor te se vagy "jobb"(se rosszabb), bármit beszélsz be magadnak.

2012. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

aki komoly társat akar az nem játszik látta rajtad hogy nem vagy komoly arra hogy tartós kapcsolat legyen ebből úgy érezte érzelmileg labilis vagy hogy beleszerettél stb és ki akarta használni a helyzetet meg úgy gondolta talán partnert talált benned

egy éjszakás kalandra ! pl ha én dudni megyek ki discoba az a lány lehet bármilyen normális vagy szép én akkor sem társat keresem benne csak a sexet és kész !

2012. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez legalább őszinte válasz. És nem is kell ezen keseregni, téged legalább ismernek, és ilyen téren használhatnak azok a nők sexre, akiknek bejössz. De a játszmázás semmi jóra nem vezet.
2012. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért arra jó h tiszteljen, h nem vok könnyűvérű. Jobb ez így! Dehogy habarodtam bele, mégis mitől? Mert jól néz ki? Na és aztán?
2012. júl. 2. 17:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Jobb ha játszmázol, és becsapod magad, másokat, szerepet játszol, annál, mint hogy simán könnyűvérűnek gondoljanak?


Bocs, nekem például sosem ért ennyit mások véleménye. :) Szerintem neked sem kellene ennyire függeni tőle, de a te életed!

2012. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem is beszélve a számtalan fáradozásról, rizikóról! Például még akkor sajnálnod kell magad, téged mennyire ki akartak használni, amikor te sem akartál többet egy kalandnál.


Hú, ez nekem túl strapás lenne, az önsajnálós fajta sem vagyok, nem menne, nem ér annyit az egész..

2012. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*akkor is
2012. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem jó pár nő van még rajtam kivül, aki van h ezt csinálja mikor látja h az alany nem jó komoly kapcsolatra.


Gondoljatok bele hogy fog veled viselkedni a pasi ha komolynak adod elő magad, meg hogy fog viselkedni ha könnyűvérűnek?


Nekem nem tetszik az a bánásmód ahogy a nyílt szexet felvállaló csajokat keresik, én nem egy db hús vok csak!

2012. júl. 2. 17:40
 10/14 A kérdező kommentje:
*kezelik
2012. júl. 2. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!