Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintek ez jó hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek ez jó hozzáállás?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki bejön meg minden, és a poén az hogy még jól is kijövünk egymással, közös téma meg van meg ezek, ez egy jó kapcsolat lenne én azt mondom. Egy dolog ami nem tetszik benne , hogy a pénzre hajt! Mi a véleményetek nektek erről?
2012. júl. 2. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális hozzáállás. A mai világban az egzisztencia, a vagyon jelenti a biztonságot, képes megfelelő életminőséget megteremteni.
2012. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mind1 h vkit a pénzért szeretnek, vagy a tulajdonságaiért, ha van pénze ha nincs.

Én alapból nem foglalkoznék olyan csajjal, akiről tudnám, h csak a pénz kell neki. Rajtam ne élősködjön. Millió olyan lány van, aki nem a pénzre hajt. Persze a mai ribi stílushoz a pénz is hozzátartozik sokaknál.

Ha van pénzed akkor járj vele, ha nincs, és a pénzre hajt ahogy mondod, akkor úgysem fog szóba állni veled:)

2012. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első te is hülye vagy, mint a többi... Utolsó, teljesen igazad van! :)
2012. júl. 2. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a zsebpénzét egészítené ki a tiédből...
2012. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!