Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap randiztam egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap randiztam egy lánnyal. Mit kéne lépjek?

Figyelt kérdés

Ő írt rám h találkozhatnánk-e. Tegnap elmentünk sétálni stb.

Kézen fogva mentünk,belém karolt,hozzám bújt és mesélte hogy az anyja és a húga szerint össze kéne jönnünk. (9.be elhívtam randira de ott akkor azt mondta maradjunk csak barátok)Nem tudom mi legyen. Hívjam el megint valahova? Még mindig szeretem:S



2012. júl. 1. 10:06
1 2
 11/16 anonim válasza:

Kérdezd meg kerek perec hogy mi van köztetek! Ne hagyd hogy hülyítsen! :)

14/L

2012. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak azért adta a keményet a barátnőnek, mert Te - kedves Kérdező - itt töketlenkedsz. Repülj rá, konkrétan hívd el randizni és beszélj nyíltan vele kettőtökről. Ha akarsz tőle valamit, akkor azt mond, hogy szerintetek egy párnak kell lenni, nyíltan, mindenhol, mindenki előtt. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ezt tisztázd.

Lassan férfi leszel, viselkedj is úgy! Hajrá! ;)

2012. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A héten elhívom megint valahova, szerintetek miközbe majd hazakísérem kérdezzek rá hogy mit akar kettőnkkel kapcsolatba?
2012. júl. 17. 08:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
NEM hazafelé kísérve, hanem ott ahová viszed: fagyi, séta, folyópart.... hiszen ezért viszed. Ne legyen már az, hogy nincs idő megbeszélni, mert már vége a randinak! Ember gondolkozz!
2012. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utsóval. Ha kiderül, hogy semmi komolyat nem akar, csak hülyít, akkor már nagyon értelme sincs hazakísérni.
2012. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! :)
2012. júl. 17. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!