Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok abban segíteni hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsenn kérdése:

Tudnátok abban segíteni hogy, mit csináljak 12 vagyok és most kértek meg hogy járjak egy fiuval először?

Figyelt kérdés
jah előre köszönöm
2012. jún. 30. 14:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

jah és lány vagyok és már járunk de nem tudok vele találkozni mert nincs facebookom nekimeg van szóval nem tudok veletalálkozni...

amúgy a Táborban ismerkedtünk meg..:)

2012. júl. 1. 12:26
 12/14 anonim válasza:

Figyelj.ugyen ez volt a helyzetem.fiatal voltam és szerelmes voltam a szerelem gondolatában. Az első 3 fiü akivel jártam megesküdtem volna, hogy szeretem, de hát tévedtem amíg nem találkoztam vele. Nos őt tényleg szeretem és ahogyan most vissza gondolok az előző "kapcsolataimra" már csak nevetek. azt hittem szerelmes voltam egészen addig amig télleg nem találkoztam a szerelemmel. Nos nem mondom hogy fiatal vagy (bár még várhatnál) nem biztos, hogy bele kell ugrani az első "kapcsolatba ami van. Tudod várd meg azt amig nem kell gondolkodnod míg megkőrdez hogy járnál e vele. Tudnod kell egyből. HIába hiszik eggyes emberek hogy menőbbek azzal hogy több pasi neve fűződik a nevéhez mint ahány kilincset fogott, de nem ettől csak szánalmasnak és olcsónak fogsz tőnni. Lazits a gondolataidon nyugodj meg. Tedd fel magadnak a kérdést miért kellene vele járnod mivel több ő mint egy barát és nem csak a külsőre gondolok. akár ird le egy lapra h járnom kéne vele mert pl. mindig figyelmes, megért, törődik az érzéseimmel es csinálj mellé egy oszlopot amire ezt irod. nem kéne vele járno mert. pl. kellemetlen helyzetbe hoz, csak kettesben normális veled,szégyel téged.

Ha egy,ásmellé soroltad az érveket könnyű eldönteni onnan már csak gyerek játék hogy azok a jó tulajdonságai felülmulják e a rosszakat vagy pedig nem. innentől már tudni fogod te is. Lehet hogy még nem ő lenne neked a megfelelő mert még fiatal vagy várj egy kicsit. nem ő lesz az utolsó lehetőséged a világon. Sok sikert!:)

2012. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Annak nincs értelme ha nem tudtok találkozni -.- az nem is "járás" és az a kifogás h nincs fbje? könyörgöm 21. század emberek! ha vele akarsz lenni meg van rá a mód. hivás sms átugrszhozzá sulijához mész bármi. ez igy nem egy "kapcsolat". csak egy jó poén gyártási hely.
2012. júl. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ez nem is járás akkor !

Megmondom én mi a járás !

ez egy vicc apám vicc !

2012. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!