Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus csaj, mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csaj, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nos..megismertem egy lányt. Nagyon aranyos de a lányok fele vonzódik és a lányokba szerelmes. 14 éves. szerintetek lehet valami esély arra hogy megváltozzon vagy épp köztünk legyen valami?

2012. jún. 30. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha megtudja lehethogy megvaltozik..megiscsak elpirul, picit orulni fog...aztan visszakattan benne valami es megint hetero lesz.... Szerintem az hogy valaki leszbi e vagy nem, arra idővel jön rá. Basszus nem is értem hogy jött ez ennyire divatba... mert ez már divat...
2012. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
na ja.. mondjuk már a tudtára hoztam.. és sajnos nem jött el.
2012. júl. 2. 21:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Van, aki divatból csinálja, de nagyon sokan nem. Nem egy leszbikust ismerek a baráti körömből is, és máshonnan is, akik már 6-7 éves koruk óta tisztában vannak vele, hogy leszbikusok. Szóval nem kell elítélni egyből mindenkit a divatozók miatt, igenis 14 évesen tisztában lehet lenni azzal, hogy melyik nemhez vonzódunk inkább.


18/L

2012. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 figureout válasza:

Szia!


Szerintem is lehet tudni. Én is tudtam 12-13 évesen. Aki azt állította 20 éves kor után dől el baromság! Az történhet csak, hogy van aki 13 évesen már tudja biztosan, hogy mi ez, van, aki meg nem tudja, nem meri magának bevallani és hoppá csak később tudja 20 vagy ki tudja hány éves korában azt mondani, hogy igen, leszbikus vagyok. A szexuális orientáció nem választás kérdése! 27 éves vagyok. És akkor sem változott meg a szexuális beállítottságom, még ha egyes tini könyvek azt is írták, hogy majd kinövöm:)

2012. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!