Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém van esve egy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém van esve egy leszbikus csaj, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm új barátnője, már egy éve bent van a baráti társaságban, eljön velünk bulizni, meg ha beülünk valahova vagy bármilyen programot szervezünk stb. Mindig furán nézett rám, olyan "másképp", de eleinte csak azt hittem, hogy utál vagy nem vagyok neki szimpi. Olyan 3 hónapja odajött hozzám azzal, hogy mi még alig beszélgettünk, pedig már 1 éve ismerjük egymást. Elkezdtünk beszélgetni, "szorosabb" kapcsolatban lettünk, nem csak ilyen felszínesben. Bevallom, nagyon tudtam értékelni a humorát, meg a jó hallgatóságát. 1 hete barátnőm szülinapján kiültünk az erkélyre borozni, elkezdett beszélni a nőkhöz fűződő viszonyáról, meg hogy engem mennyire kedvel már régóta és milyen gyönyörű,vonzó lány vagyok, meg hogy nem akart hozzám közel kerülni, de már nem bírta tovább, megsimította az arcomat, én meg mondtam, hogy ezt inkább ne, az egyik barátom meg ott nézett, hogy a csaj simogat, aztán mikor visszamentem, hülyén is néztek rám. Tök ideges lettem, mert ilyen még velem nem történt, nem tudom most, hogy kéne hozzá viszonyulnom. Nem voltam vele bunkó, csak meglepődtem. Még fogom látni, nem tudok vele nem találkozni, de ez így most elég gáz. Erről a lányról tudják, hogy leszbi, de most tök jó, hogy lehet azt hiszik, van köztünk valami. Mondjam meg neki, hogy ne hozzon ilyen helyzetbe? Nem akarok vele bunkó lenni, csak azért nem akarok ilyen kínos szituációba kerülni miatta még a barátaink előtt sem, mert ezek rögtön kombinálnak. Adnátok tanácsot?

23/L


2010. máj. 22. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, sértődés ide vagy oda, de tényleg gáz, hogy kínos helyzetbe hoz mások előtt!
2010. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az volt a legkínosabb, hogy tudta, hogy a többiek ott vannak a másik szobában, az erkély meg üveges ajtóról nyílik és ennek ellenére ott elkezdte a dolgait
2010. máj. 22. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem mondj olyat, hogy ez ciki vagy hasonlók... Úgy kezeld, mint egy olyan srác közeledését, aki neked nem jön be és nem akarsz tőle semmit, csak barátságot.

Persze esetében hozzáteheted, hogy nagyon kedveled, de Te a fiúkat szereted, egészen konkétan a barátodat. És nem akarod megbántani, de nem fog ez működi.

2010. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nefürgyééle és akkor majd nem fog közeledni
2010. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy ezt fogom neki mondani.Mert igazából nem akarom megbántani, csak azért ez váratlanul ért, főleg tőle, mert hát én megkedveltem.
2010. máj. 22. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
szerintem jöjjetek össze
2010. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem faszkörhinta.
2010. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
távolodj el tőle
2010. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amúgy hol közlekedik?
2010. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A másik végről szemlélve a következőket látom: Tetszel neki, és most arra vár, hogy eldöntsd szeretnél-e tőle valamit. Kicsit talán be volt csípve és a kelleténél jobban elengedte magát. Megnyugtatásul én is kb. ilyen hülyén szoktam magam érezni ha rámmászik egy srác. Egy határozott de tapintatos visszautasítás lenne a legcélravezetőbb ha úgy döntesz nem érdekel a csaj. Legyél vele barátságos de távolságtartó, ha bókol köszönd meg, de ne húzd az agyát meg játszadozz vele a műsor kedvéért.

Ha viszont téged is érdekel a hölgyemény a továbbiakban, akkor nyugi, minden csoda három napig tart, a baráti kör majd hozzászokik az új helyzethez. (Én a helyzetemből adódóan szurkolok nektek, de ezt a döntést neked kell meghozni ;D )

Az emberek ilyenek, ha van bármi történés, megy a pletyka. Ne foglalkozz velük, majd lesz más téma, akkor az lesz az izgalmas. Engem pl. távolabbi ismerősök gyakorta hírbehoznak a különböző fiú haverjaimmal... a legviccesebb ha ráadásul a srác is meleg. Ezzel nem kell foglalkozni.


egy leszbikus lány

2010. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!