Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen a jó lekoptató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen a jó lekoptató szöveg? Hogy ne sértődjön meg a srác?

Figyelt kérdés
Randizgatok valakivel,de nem jön be mint pasi,csak havernak szeretném.Ő viszont ezt ne veszi észre és nyomul.Hogy koptassam le kiméletesen? Hogy a haverság megmaradjon?
2009. júl. 8. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

én fiú vagyok, de ez a kérdés engem is érdekelne :D

csakhogy vágjam, ha ilyen helyzetbe kerülök :P

2009. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt neki,hogy úgy tekintesz rá mint egy "haverra"..és nem is tudnád elképzelni,hogy esetleg komolyabbra forduljon dolog..mert neked többet ér a barátságotok:)

[esetleg..:P]

16/L

2009. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi én nem akarok tőled semmi komolyat,mert nekem már eleve olyan vagy mint egy haver és nem akarom elrontani ezt a jó barátságot
2009. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Jó fej vagy, aranyos meg minden, de most sietnem kell,mert vár a pasim... majd csörgök, hogy mikor futunk össze megint beszélgetni kicsit.
2009. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemkell kamuduma.. légy egyenes, engem 1 csaj fél évig szopatott a f*szságával és csak a legvégén merte kibökni, mindenkinek könyebb
2009. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Maximálisan egyet értek az utolsó hozzászólóval.
2009. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
de ha a fiúnak tetszel és azt mondod neki hogy legyünk inkább haverok akkor a pasi onnantól kezdve ugyse lesz ugyanolyan mert ő nemtud haverként tekinteni.Vagyis én igy vagyok ezzel.
2009. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsó hozzászolónak. ha már tetszel neki, "rosszabb" esetbe szerelmes beléd onnan nincs visszaút barátságba... hidd el. EGyébként meg a kérdésre válaszolva, nincs kíméletes szöveg, légy egyenes.
2009. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nagyon keményen nyomjátok a szakító rap SZÖVEGEKET....de egyszer felnőtt módjára megmondhatnátok a saját véleményeteket a másiknak:

nem tetszik a a hajad bocsi...

nincs bennünk semmi közös

nem járok veled mert...a tököm tudja...

de miaz hogy tanítsatok egy jó szöveget :@

2009. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy elég nagy a megfelelési kényszerem,szóval nem tudok megbántani másokat. Ezért nem is merem eklmondani azt,hogy nem tetszel,bocs...tudom,gáz,de ez van...
2009. júl. 9. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!