Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyomul, de tagadja. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul, de tagadja. Hogy állítsam le, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Most ballagtam gimiből és az egyik osztálytársam kezd nyomulni. Már többször hívott randizni, de mindig volt kifogásom, hogy akkor pont nem érek rá. De most elhívott motorozni, amikor van időm. Nem akarok tőle semmit, ezt már mondtam is neki, de akkor tagadóan azt válaszolta, hogy nem is azért hívott, de a múltkor egyik házibuliban meg akart csókolni.

Nem akarom megbántani a srácot. Mit mondhatnék, hogy ne haragudjon meg?


2011. júl. 13. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog, ha valaki ennyire nyomul, nekem is sokszor meggyűlik a bajom az ilyenekkel. Ha ennyire nyomul, akkor sajnos már csak kicsit keményebben tudod elhajtani, akkor meg biztos, hogy a szívére veszi valamennyire. Egyszerűen csak mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele lenni, időt eltölteni.. Ha rögtön felhozod, hogy nem akarsz tőle semmit - tehát tudod, hogy ő akar - akkor azonnal védekező állásba vágja magát, hogy ő nem akar semmit és még meg is sértődhet, ha olyan fiú.
2011. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!