Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak h ne sértődjön meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Az az alap szitu h van egy srác aki nagyon rámmozdult nagyon kedves udvarias stb. és hát az a baj h nemjön be. Már megint ugyanott tartok mint néhány hónapja egy másiknál h elkezdtünk msnen beszélgetni és hát sztem rendesen belém zúgott mert én nem utasítottam el de utólag jövök csak mindig rá h nem vagyok szerelmes, már kajakra azt hiszem h nem is lesz így pasim... és azt nem tudom h mit csináljak mondjak neki h ne törjem össze mert komolyan mondom mindjárt én bőgöm el magam mert nem akarom megbántani és aztán elveszíteni...:(
2011. jan. 22. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot: Mindenképp megbántod, az első pár napban gyűlölni fog (Jobb esetben) Vagy elkezd b*szogatni tovább, hogy jaj de ő mennyire szeretné (Rosszabbik eset)

Légy őszinte! Ha bárhogy felhoz valami randitémát, járást ilyeneket, mondd meg neki hogy Bocs, nem miatta, meg így meg úgy.

Ja és ha hozzáteszed hogy "Maradjunk barátok" szerintem zárd be az ajtót, mert én biztos baltával állítanék be.

2011. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úúú hát ez most jól jött köszönöm:)) azt hiszem megnyugodtam:) de attól még fáj:( vagy inkább adjak neki egy esélyt?csak az lenne a baj h képtelen lennék őt viszont szeretni úgy mert másképp szeretem:SS jajj de utálom h lány vagyok.....://
2011. jan. 22. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk fiúknak se könnyebb. Egyfolytában visszautasítanak ...:b

Szerintem ha abszolút semmit nem érzel iránta, ne adj neki esélyt, mert akkor kb az lenne hogy 1-2 héten belül szakítanátok, még jobban utálna, vagy átmenne flegmába, és szimplán lesz*rna.

Egyékbént meg ne utáld magad, mert nem tetszik valaki.

Én se utálom magam mert nem ízlik az epres fagyi:D

2011. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
épp ez az h nem akarom kihasználni sem érzelmileg sem sehogy... nem akarok neki problémát okozni de másképp ezt akkor nem tudom megoldani:( olyan kedves én meg most úgy érzem nem lesz már senkim mert mindenkit visszautasítok akkor a többiekről meg ne is beszéljünk... az osztályban akkor h fognak rá és rám nézni amikor már majdnem összejöttünk...
2011. jan. 22. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne emészd magad. Bár sz*r ezt mondani, mert tapasztalatból tudom, hogy milyen a srácnak. Tényleg az a legkevésbé fájdalmas mód, - talán a legkegyesebb - ha odaállsz elé, és megmondod, hogy nem jön be. Légy határozott, különben nem hiszi majd el. És tényleg, könyörgöm (mint ahogy 23.14-es kifejtette) ne hozd elő a legyünk barátok szöveget. Könyörgöm...

És ne aggódj, az, aki neked kell, egyszer majd besétál az ajtón...

2011. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát erre nem tudom azt mondani h a legjobb mármint legkegyesebb de elhiszem pláne ha tapasztalatból mondod... köszönöm:)
2011. jan. 22. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:

na jövök én, a Tapasztalat 2! Pasi vagyok áháá!


Tehát volt itt egy lány, aki sajnos koptatott, igy levélben kellett elmondani hogy mivan... pedig jó barátságban voltunk :( bár az volt a baj, hogy neki nem kell pasi, úgy tünik pasi barát sem. Tehát elmondtam, 1 hónap kellett hogy válaszoljon. Persze valami hülyeségre ráfogta, hogy miért nem, én meg kérleltem hogy legalább beszéljük meg. Persze nem irt többet. Ilyenkor két dolog van, pasi szemszögből:


elmondja őszintén, hogy miért nem. Én elfogadom, tudomásul veszem (ha a pasi továbbnyomúl, akkor sajnálom innentől ő okoz magának szenvedést). De örültem, hogy megbeszélhettük, nem maradnak elvarratlan szálak. Én örülök, hogy végigvittem a célomat, a leányzó örülhet egykét kedves szónak. És akkor még mindig van esély, hogy néhányhavonta egymásra irunk.


Ami velem történt tehát, a 2. rosszabb eset. Na ilyenkor fog megutálni a pasi. Elvarratlan szálak maradnak, úgy érzem nem hallgattak meg, ellöktek, tüske maradt bennem. Ha majd egyszer szembe jön velem az utcán, mi lesz? Én azt gondolom, hogy "na itt ez az hülye pi..." és nem elnézek mellette. Ő azt gondolja majd "ó tartoztam neki egy válasszal, de olyan ciki, inkább lesütöm a szemem" tök jó lesz nem? Mint az ellenséget!


Na tehát akkor itt döntsd el, hogy melyiket szeretnéd. És ez az üzenetem azok felé is, akik szerint ilyenkor gyökerestül meg kell szakitani minden kapcsolatot. NEM EZ A MÓDJA!

2011. jan. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

így is úgy is megbántod, de ha lehet akkor inkább kicsit mint nagyon. legyél vele őszinte és kész! ennél jobb megoldás nincs. úgy mondd meg neki feketén-fehéren, hogy még véletlen se reménykedjen utána...

"nem vagy az esetem"

"nem szeretnék tőled semmi többet haverságnál"

stb... nem kell fölöslegesen húzni szegény gyereket, meg finoman lekoptatni, jeleket küldeni. mondd meg neki, hogy nem!

2011. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!