Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit panzióban szoktam látni de még soha nem beszéltünk és féjszen bejelöltem.

meg szeretném ismerni de nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá facén. Elég félénk lány vagyok és önbizalomhiányos!!

Segítsetek!! :)



2012. jún. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
írj neki, hogy szoktad ott látni, nem emlékszik-e rád, mit csinál ott stb
2012. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő nem látott szerintem még csak a közelében sem voltam... :s
2012. jún. 27. 20:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokszor lájkoltam már a kiírásait azért mert hasonló az izlésünk és ő is az enyém párszor és szokta többször is az adatlapom nézni ennyit tudok még mondani..:)
2012. jún. 27. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem írod meg neki azt, amit ide is leírtál? Többször láttad már itt meg itt, nagyon szimpatikusnak találtad, és szívesen megismernéd...

Egyébként azt honnan tudod, hogy szokta nézni az adatlapod?

2012. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy alkalmazás ami kimutatja az első 8-at aki nézi az adatlapod és nekem ő az első ...:D
2012. jún. 27. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Írj neki minél előbb...ne halogasd, mert le fogsz késni róla!


Ahányszor megnézed, hogy ki nézte meg az adatlapod, annyiszor más embert mutat...az egy h.lyeség

2012. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem .... nálam pont olyan :DDD
2012. jún. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!