Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyre lehet ezt hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet ezt hozni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki jó ideje tetszik nekem. Egy darabig néztük egymást. Majd oda jött hozzám, s olyan hülyén azt mondta hogy tetszem neki. Olyan idétlenül mindta, mintha viccelne. Ott volt a barátja, és mellettem ott volt két barátnőm, és elég zavarba voltam, és hirtelen olyan flegmán lekoptattam. Egy idő után normálisan beszélni akart velem, de akkor is meglepődtem s olyan bunkón viselkedtem vele. Majd hazamentek a barátjával. Majd bele nyugodtam, hogy elszúrtam vele mindent.

De tegnap megint láttam, és nézett. Vagyis reménykedem hogy tetszem neki. Nem tudom hogy mit tegyek, mert oda menni nem mertek mert idősebb nálam, és mindig a barátaival van, szóval én nem merek oda menni. Ha nézem, és látom ő is néz mindig el kell röhögjem magam, s félek hogy azt hiszi hogy rajta röhögök. Valami mást ezen a kettőn kívül tudok tenni?


2012. jún. 27. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán kivárod, míg elejti a matchboxot, és utána rohansz. Dedósok vagytok nem?
2012. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

basszus már megkérdezte ,nem éltél vele,elbasztad

most mire vársz?

most neked kell lépni

ha egyszer lekoppintottad nem hiszem hogy próbálkozna még.

2012. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazad van, elszúrtam vele mindent, és nem várhatok már semmit tőle. és én nem merek lépni szóval... így jártam. amúgy is ez volt ez első ügy hogy valaki megszólított, aki tetszik mert nem vagyok szép. Legalább tanultam ebből :)
2012. jún. 27. 17:39
 4/10 A kérdező kommentje:
első: hát igen. azok vagyunk. úgy is lehet mondani. :)
2012. jún. 27. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:

második vagyok:

biztos hogy tetszel neki ha már el is hívott,legyél kicsit magabiztosabb,tetszel neki biztos járna veled,ha nincs rá mód írj neki neten.

2012. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Facebookon is mindennap fent van meg minden de nem merek írni neki, mert félek hogy csak simán nem ír vissza, vagy vissza ír de hamar lekoptat, vagy csak hülyéskedik, és röhög azon hogy írok neki. Már tegnap óta próbáltam rá írni, de nem mertem. Semmi önbizalmam sincs, szóval inkább hagyom. S majd az életbe még adódik ilyen lehetőség kihasználom rendesen.
2012. jún. 27. 17:58
 7/10 anonim válasza:
nevicceljél már írj rá semmit nem veszítesz vele
2012. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondogatom magamnak, hogy nem lesz semmi, biztos jófej, legrosszabb esetben nem ír vissza, de mégis mikor megakarom írni azt a sziát, nem tudom azt a öt billentyűt leütni. Főleg ezek után, ahogy viselkedtem vele. Biztos csak simán rá írok: "Szia. Mit csinálsz? Hogy vagy? :D" mintha semmi sem történt volna.

Béna vagyok és kész. És szerintem már neked is elfogyott a türelmed a nyavalygásomtól.

2012. jún. 27. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mondani könnyű, de szerintem is írj rá. :) Elég annyi, hogy "szia. komolyan gondoltad, amit a múltkor mondtál?"... Ha azt írja, hogy nem vagy bunkózik, akkor elintézheted annyival, hogy "gondoltam, csak ennyit szerettem volna. szia". Ha pedig igennel válaszol, akkor indulhat a beszélgetés... :) Legalább választ kapsz, és nem rágódsz ezen tovább.

17/L

2012. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de azok után is ahogy viselkedtem vele? Most nem is az a bajom hogy "Nem tetszem mar neki, nem lehet koztünk semmi", hanem hogy milyen szemét voltam vele, s milyen szarul eshetett neki a bunkóságom. Meg hülyének is érzem magam hogy nézzük egymást, mosolygunk egymásnak majd mikor oda jön flegmán lepattintom.
2012. jún. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!