Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruciba jó menni randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruciba jó menni randira?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél fel, amiben csinos vagy, de kényelmesen is érzed benne magad. Nem szerencsés, ha egész ranndi alatt azzal vagy elfoglalva, mennyire szorít a nadrág. Attól is függ, hová mentek. Ha vacsorázni, akkor öltözhetsz kicsit nőiesebben, de egyáltalán nem béna egy farmerben menni, meg valami szép blúzban :) Abban menj, amiben TE jól érzed magad. Azzal sosem lőhetsz mellé.
2012. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

ha első randi akkor semmiképp se öltözz ki. legyél természetes. valami kényelmes cuccba menj. egyszerű farmer és valami csajos felső. persze csak ha lány vagy (mert azt nem írtad) de akkor azért egy szempillaspirál is legyen rajtad, hogy kiemeld a szép szemed, és állandóan téged akarjon nézni ;)

Ha fiú vagy akkor nem tudom... én lány vagyok ezért tudom ezt :D :D

2012. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az első randinkra a vőlegényemmel a kedvenc farmeromban mentem, ami a legkényelmesebb volt és a legjobban állt rajtam, plusz egy egyszerű, testre simuló pólóban, ami kihangsúlyozta a melleimet és a lapos hasamat, ugyanakkor nem volt kihívó, viszont annál kényelmesebb. Mivel sétálós randink volt, sportcipőben voltam.

23/N

2012. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja am lány vok :D
2012. jún. 27. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lásd benne magadat szépnek, legyen kényelmes.

Az önbizalom a kulcs egy randin, ezért inkább magadnak kell tetszened, az ad egy olyan kisugárzást, ami tetszik a pasiknak.


24F

2012. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én díjjaznám ha minibe jönnél mert az annyira nőies,meg ilyen alakra simuló blúzban hidd el.És enged ki a hajadat is,azt nagyon szeretjük :D


Hajrá.

2012. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valami csinos nőies ruhában,amiben garantáltan beléd esik a pasi,nagyon díjazzuk a mini cuccokat :D
2012. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!