Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira tippek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira tippek, hogy ne ijesszem el a lányt, de azért flörtöljek is vele? 19F

Figyelt kérdés
Milyen tippeket adnátok egy kezdő lány (18L) esetében? Még nem randizott soha
2012. jún. 25. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy tisztelettudó, kedves, udvarias, érdeklődő és kísérd haza.
2012. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hellosztok ***** válasza:
0%

ha nem randizott az jó féle...

am pl dicsérd meg hogy jól nézki...

célozgas neki hogy ej ha ott vagy jo, is nézelki kedves is vagy aranyos is ej ha te azt tudc vmt jó féle vagy naon is! meg ha komolyat akartok akkor beszéléges vele, ismerkedjetek+,

2012. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hellosztok ***** válasza:
fagasd ki hogy mi en fiúkat szerett stb... egyszerű a dolog csak ad ön magad meg egy kicsit legyél hódító és anyi
2012. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Anyi? Ha anyi akkor anyi....
2012. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyél olyan amilyen vagy. Ne játszd az agyad, mert az rosszul sül le.
2012. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ebből a sok tippből a végén az lesz, hogy tényleg elijeszted! :D

Ha igent mondott a találkozóra, valószínűleg szimpatikus vagy neki úgy, ahogy vagy, így nem ajánlatos változtatni az eddigi viselkedéseden, azaz viselkedj természetesen.

Első randi, úgyhogy ne vidd túlzásba a nyomulást, üljetek be valahova egy fagyira/üdítőre/sörre beszélgetni. Kérdezd meg, hogy hova szeretne menni, de ha nem tudja, legyen készenlétben részedről egy ötlet.

Érdeklődj iránta, és ha egy hullámhosszon vagytok, úgyis jól fogjátok érezni magatokat.

Nem vagyok feltétlen híve annak, hogy mindig kötelezően a férfi fizessen, de első randin - és mivel te hívtad el őt -, illik meghívni arra az italra.

Jól írta az első, hogy kísérd haza (vagy ha nagyon messze lakik, akkor a buszt várd meg vele legalább, de jobb a hazakísérés), és úgy búcsúzz el, hogy megbeszéltek valamit, pl. mondd neki, hogy holnap hívod.

2012. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hunter92 ***** válasza:
69%
Nem áll szándékomban az előző kommentelőkkel vitába keveredni, de mondok pár dolgot. Először is semmiképp ne mondj neki olyasmiket, hogy "jó féle vagy". Ha bókolsz, bókolj rendesen, mint egy érett férfi. Arról se faggasd, hogy milyen fiúkat szeret, épp veled randizik szóval a magadfajta fiúkat szereti. Egyébként is a nők sosem azt mondják, amit valójában a tudatalattijuk keres (és úgyis az alapján fognak választani). Ne kérdezd, hogy mihez van kedve. Te mond meg, hogy mikor, hova menjetek és mit csináljatok. Te szervezed a randit, ne neki kelljen már gondolkodnia rajta, hogy mi legyen, te vagy a férfi, tőled várja, hogy domináns légy. Persze, ha hangot ad neki, hogy valamihez nincs kedve, azért légy rá tekintettel. Ha még nem találkoztatok előtte soha, akkor ez egy ún. kisrandi legyen, maximum 40-60 perc. Beültök valahova egy italra vagy fagyira. Ha már ismeritek egymást, szervez egy 2-3 órás programot (rövid kirándulás, biliárd, bowling, séta, stb.), az a jó, ha több dolgot is csináltok több helyszínen. Ne hagyd unatkozni! Teljesen egyet értek azzal, hogy kísérd haza és első randin illik fizetni is. Légy udvarias, engedd előre, húzd ki neki a széket stb. Nagyon fontos, ha esetleg egy söröző szerű helyre mentek be, akkor te menj előre. Engem ezért egyszer lebunkózott egy csaj, de mondtam neki, hogy gondolkozz csak, ez egy kocsma, ha bent verekedés van és repülnek az üvegek, téged küldjelek előre? Imádott érte. Azt ne mond neki, hogy holnap hívod, csak azt, hogy majd keresed. És semmiképp ne is hívd fel holnap, várj legalább 3 napot. Tudom, hogy ez szokásos, bunkó, nőcsábász dumának tűnik, de hidd el, hogy ennek célja van. Muszáj valamilyen szintű bizonytalanságot okozni a csajnak, ha azt akarod, hogy rád gondoljon és oda legyen érted. Ráadásul sokkal jobban fog neked örülni, ha 3 nap múlva felhívod. (VÉGRE FELHÍVOTT!!!!!!) A tinilányoknál (18 még annak számít) ez duplán igaz. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hunter92 ***** válasza:
Még valami! Ne mondj el magadról mindent, maradj rejtélyes! Ha ilyeneket kérdez, hogy hány éves vagy, mit tanulsz (feltéve, hogy még annyira nem ismeritek egymást és ezeket nem tudja rólad), akkor viccesen kerüld ki a válaszokat. Mond, hogy 142 éves vagy és 30 éve birkaterelést tanulsz. Ezzel megnevetteted (fontos, hogy sokat nevessetek) és fejtörést is okoz neki, ami azért nagyon jó, mert addig is rád gondol.
2012. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha ilyeneket kérdez, hogy hány éves vagy, mit tanulsz (feltéve, hogy még annyira nem ismeritek egymást és ezeket nem tudja rólad), akkor viccesen kerüld ki a válaszokat."


Hát nekem ez nőként egyáltalán nem tetszene, arra gondolnék (az általad javasolt válasz esetén), hogy vagy egy idióta, vagy valami bűzlik körülötte, krónikus munkakerülő, vagy gyanús üzelmekbe keveredik, stb.


Azt se véletlenül írtam, hogy mondja, hogy másnap hívja (és hívja is) mert én tizenévesen is és később is RÜHELLTEM ha csak úgy becsukódott mögöttem a lépcsőház ajtó anélkül, hogy valamit megbeszéltünk volna, és aztán meg VÁRNI, hogy most vagy hív, vagy nem. UTÁLTAM és a halogatás nem növelte a srác iránti vonzalmamat, inkább csökkentette.

2012. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hunter92 ***** válasza:
Kihagytam, hogy rettentően fontos a jó előadásmód (ez esetben pimasz és vicces). Én ezt elő tudom adni úgy, hogy bármelyik nőt megnevettessem és közben ne ilyesmiket gondoljon rólam, mint amiket fent írtál. Persze mindig fel kell mérni a terepet, hogy egy csaj mire vevő és mire nem, meddig lehet elmenni. De ez is a játék része, én személy szerint nagyon szoktam élvezni az ismerkedés ezen szakaszát. Ezek szerint, te azon ritka kivételek egyike vagy, akik az ún. "jófiúkat" tartják vonzónak. Éveken át kerestem egy ilyen lányt. Aztán meguntam a "legyünk csak barátok"-at és megváltoztattam a hozzáállásomat. Ezzel nem arra akarok célozni, hogy egy szemét nőcsábász lettem, aki csak kihasználja nőket. Tudod én nagyon szeretem, tisztelem és csodálom a nőket, ezért rengeteg időt és energiát (tényleg rengeteget) fektettem abba, hogy megismerjem és megértsem őket, hogy mit miért tesznek, mi alapján döntenek és mire, hogy reagálnak, mégis mi zajlik a fejükben. Azt akartam megtanulni, hogy hogyan maradhatok az a rendes pasi, aki voltam úgy, hogy mégis vonzó legyek a nők szemébe és ne vágjanak be a barátzónába. Mostanra már csak nevetek azokon, akik ilyeneket mondanak, hogy minden nő hülye, meg, hogy a nőket nem lehet érteni. Szóval lényeg a lényeg. A nők többségében igen is növeli a vonzalmat, ha egy pasi némileg bizonytalanságban tartja. Ennek van egy logikus magyarázata, amit csak akkor írok le, ha érdekel, mert hosszú. De ismétlem, dicséretes, hogy te ilyen vagy. Jó látni, hogy vannak még olyan nők, akik az eszüket is használják és nem csak az ösztöneiket.
2012. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!