Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Focizás közben hogyan flörtöljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focizás közben hogyan flörtöljek?

Figyelt kérdés

Múltkor voltunk kinn páran focizni a pályán. Ott volt az a srác, aki nekem nagyon bejön, de ő nem tudja. Nagyon jót fociztunk. Egymás elleni csapatban voltunk, nagyon élveztem, mert így a közelében lehetettem.:) Eddig nem beszéltünk egymással, mindig csak köszöntünk egymásnak, de focizás közben megemlítette, hogy nagyon jók a reflexeim. Hirtelen nem tudtam rá mit reagálni, szóval csak mosolyogtam rá.:$ Aztán volt, hogy kipróbáltam cselezni, erre ő véletlen kigáncsolt, és egy hatalmasat estem. Később mesélte az egyik jelenlevő, hogy mennyire elpirult a srác.:) Persze bocsánatot kért,és kérdezgette, h jól-vagyok-e. Jó persze, gondolom ezek nem számítanak flörtölésnek, de nekem akkor is jól estek.:D És nem tudom, én hogy flörtöljek vele? Valami ötlet? Pl: gondoltam rá, h legközelebbi focizásnál neki futok és elesünk,és ráesek:D (ahogy a filmekben) vagy ilyesmi tippekre gondolok:D

18/L


2012. márc. 21. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ahogy a filmekben :D
2012. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
focizz melltartó nélkül:) egyfolytában az ugráló cickóidra fog figyelni, esetleg tehetsz erre is megjegyzéseket
2012. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azért 18 évesen nem ovis taktikákat vess be:D beszélj vele, vagy írj rá fészen...:)
2012. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne ovis taktikákat vess be<--> írj rá face-n. ellentmondást érzek :D élőben kéne beszélgetni pl foci előtt, vagy után. vess be ilyen női praktikákat mint aranyos mosoly, stb...:D
2012. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a facebookot is lehet normálisan használni, és lehet neki is könnyebb ráírni, mint szemtől szembe odaállni elé, aztán ha már beszélgettek neten akkor csak könnyebb, élőben is:D
2012. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A mosoly az megy, de sajnos foci előtt meg után nincs lehetőségünk beszélgetni mivel a haverjaival van.:/ Jó lenne, ha legalább egy irányba indulnánk haza, mert akkor útközben beszélgethetnénk, de még ez sincs.
2012. márc. 21. 22:45
 7/14 A kérdező kommentje:
De miért jobb facebookon, mint focizásnál flörtölgetni?
2012. márc. 21. 22:46
 8/14 anonim ***** válasza:
ess rá nyugodtan :D amúgy beszélj vele sokat, akár a fociról akár bármiről.
2012. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hajrá kislány :)
2012. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy az gáz lenne, ha én hívnám ki focizni?:D És csak ott derülne ki, hogy csak 2en jöttünk el? Mondjuk szólok pár embernek, de aki tetszik, őt fél órával előbbre hívom?:D vagy ilyesmi?
2012. márc. 21. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!