Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan flörtöljek, ha? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek, ha? (lent)

Figyelt kérdés
Ha egy pasi előre enged a pénztárnál?(2-3cuccot veszek, és akkor előrébb enged, hogy ne keljen várnom) Szóval, hogyan elegyedjek vele beszélgetésbe? p.l ma is vettem egy kólát, meg 1 csokit, a pasi se vett túl sokat, csak kosárral volt, mégis előreengedett, de szemmel láthatóan szimpatikus voltam neki. Aztán ilyenkor mindig csak ott állok, és hátat fordítva nézek ki a fejemből:D Pedig ez a helyzet tök jó lenne flörtölésre, csak nem tudom hogyan? Beszéljek, hogy hú de jól fog esni ez a kóla vagy mi? Szerintetek nem jó helyzet?:D Egyébként 18 vagyok.
2011. aug. 14. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszthetsz vele?:D semmit, szóval mindegy mit mondasz, úgy sem fog rosszat gondolni, főleg ha már előreengedett.

21f

2011. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Először is mondod, hogy köszönöm.

Aztán kicsit rámosolyogsz, hátradobod a hajad, szemezel vele, stb. Ha akar valamit, majd ő beszédbe elegyedik veled.

Abból viszont nem tudja, hogy ő is tetszik neked, ha neki hátatfordítva pakolsz.

2011. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, mert én is mindig ilyen helyzetekbe kerülök és olyan szívesen leszólítanám a szép lányokat, de én sem tudom hogy szólítsam meg azt, aki megtetszik nekem az utcán, boltban vagy egyéb helyen.


Sok okos tanácsot mondtak már nekem, hogy próbáljak valami termékről dumálni, amit a csaj is vett és arról kezdjek el dumálni, hogy az nekem is bevált, vagy milyen jó, én is szeretem ezt.


De azért ehhez egy jókora bátorság is kell ám. :D


De kösz, hogy írtál, mert legalább tudom, hogy vannak ilyen lányok, akik várnak rám, hogy leszólítsam őket. :D


Ha valaki tud egy biztos tippet írja már meg majd nekem. Előre is kösz.


Bocsi,hogy nem tudtam rendes tanácsot adni neked, de ha hajdú-bihari vagy ismerkedhetünk. :D


21/f

2011. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem pesti vagyok, de jó, hogy vannak ilyen srácok:D

Természetesen megköszönöm. Ez úgy folyik le, hogy ő a szemembe néz, utána le a kezembe a cuccra, akkor vissza a szemembe, megkérdezi, hogy csak ennyi? Én mondom, hogy igen, rámosolygok ösztönösen, akkor mondja, hogy tessék, akkor gyere elém, én pedig mondom, hogy köszi. Szóval a mosolygás, és köszönés meg van.

2011. aug. 14. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

"Beszéljek, hogy hú de jól fog esni ez a kóla vagy mi?"


Ha nekem lenyomnál egy ilyen szöveget, azt hinném, hogy fogyatékos vagy. :D


Ilyenkor rá lehet kérdezni, hogy hova megyek, hogy ennyire nem sietek, vagy meg lehet jegyezni, hogy jó volt a kilátás mögöttem is, nem kell, hogy előreengedjelek, etc.


Ne kezdj el hülyeségeket hablatyolni, mert arra nem lehet reagálni.

2011. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hú ezek egész jó tanácsok, köszi!

Igaz, most mondom, hogy hú de finom ez a kóla, mit mond rá, h ja:D

Mondjuk ez a hova mész, hogy nem sietsz, ez azért nem jó, mert ez egy lakótelep, szóval gondolom, hogy csak leugrott a közértbe, de forgalmas helyeken nagyon jó szöveg. A mögötted is jó volt a kilátás, az nem túl rámenős, vagy ilyesmi? Nem tudom mernék-e ilyet mondani, ahhoz nagyon jól kell, hogy kinézzen:D

2011. aug. 14. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rámenős, hanem flört. Az nem flört, hogy "hova mész", se az, hogy "de jól fog esni ez a kóla". :) Úgyis pasi és helyzet függő, hogy mit tudsz és akarsz mondani.


Egyébként lakótelepen is ellőhető ugyanaz a duma, amit írtam, csak mondjuk annyival változtatva, hogy "itt laksz a környéken, hogy ennyire nem sietsz?" és ebből ugye két út ágazik, a "hogyhogy eddig nem találkoztunk?" és a "akkor mi járatban errefelé?"


Persze élesben nehezebb gondolkodni, nem vitatom, szóval ha így akarsz ismerkedni, akkor érdemes felkészítened magad minden eshetőségre.

2011. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

"Nem tudom mernék-e ilyet mondani, ahhoz nagyon jól kell, hogy kinézzen:D"


A lányoknak csak a külső számít, mondom én

21f

2011. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Solarian ***** válasza:
70%

1. Ejtsd le csokit!

2. Hajolj le érte úgy hogy jól megcsodálhassa a fenekeden feszülő nadrágot.(szal kb előtte)

3. Mikor felegyenesedtél nézz hátra mosolyogj vagy kacsints.

4. Várd meg a kasszánál míg fizet. majd nézz a szemébe kacsints rá és indulj kifele.


Ha ezt nem érti meg vagy nem érdekled vagy szimplán hülye.

Nekem bejönne egy csaj ezt csinálná :D

2011. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:29


Ismerkedésnél, igen a külső számít, mert egy ronda fiúnak biztosan nem fogom tenni magam :D Gondolom te sem próbálkozol be mindenegyes csajnál, csak annál aki tetszik. Az más kérdés, hogyha pl. egy baráti társaságban jóban leszek egy csúnyább fiúval, és a belseje tetszik meg. Ne mondja itt nekem senkik a szent szöveget, hogy neki csak a belső számít, először a külső alapján ismerkedsz. Egyébként meg egyértelmű, hogy minél jobban tetszik , annál jobban meg akarom szerezni = annál bátrabb leszek.


Köszönöm Mau, nagyon jó tanácsokat adsz:)


Egyébként ez a hajolás sem rossz ötlet, de ez a sok kacsintás inkább ilyen amerikai filmekre jellemző:D

2011. aug. 15. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!