Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem csókolóztam mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem csókolóztam mondjam el neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
már 2-szer randiztam egy sráccal...nagyon tetszik...,de neki előttem már volt több barátnője is és volt akivel le is feküdt ..az a helyzet,hogy én még viszont nem is csókolóztam soha és nem tudom,hogy el mondjam -e neki vagy sem...mert elég cikinek érzem és attól is félek ha megcsókol nagyon bamba leszek......fiúk titeket zavar ha egy csajjal járni kezdtek és tudjátok,hogy még nem csókolózott senkivel.....mit gondoltok erről???...lányok válaszait várom ha tudnak ők is jó tanácsot adni...

2012. jún. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szívesen megtanítanálak :P
2012. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
h nem kérdezi meg hogy csókolóztál-e már, akor sztem ne mondd el neki. Nemhsiezm hogy olyan béna leszel az első csóknál,ha meg mégis akkor csak leesik neki hogy neked ez az első. (de nem fog rosszul sikerülni) Annyi, ha azt akarod hogy nagyon figyeljen Rád, és hogy romantikus legyen akkor ha elmondod neki, fog figyelni az ilyen apró részletekre.
2012. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ezvolt 14 éves koromban, de én elmondtam neki. Attól kezdve csak még jobban akarta. A végén megcsókolt (nagyon izgultam) és hát elég béna voltam. Nem haragudott csak annyit mondott hogy akkor próbáljuk meg még egyszer, újra meg újra. Nagyon aranyos volt. Szerintem elmondhatod neki
2012. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem mondtam el annak aki elsőnek csókolt meg, jött magától hogy most hogy kell, lehet hogy béna voltam, de mi van akkor?:D ez az első nem?
2012. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
megmondhatod..többször megcsókol ennyi:))
2012. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!