Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztam Apukám barátjával....

Csókolóztam Apukám barátjával. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tegnap nagy összejövetel volt nálunk, mindenféle finomság, hidegtálak, üdítők, alkohol, hús sütés, aztán mindenki nálunk aludt. Körülbelül 30-an voltunk. Hajnali egy körül, már egyáltalán nem voltam szomjas és röhögcsélve meséltem Apukám barátjának, akivel egyébként nagyon jó volt eddig a viszonyunk, hogy mennyire szédülök, botladoztam miközben beszéltem, erre egyszer csak megcsókolt, visszacsókoltam, utána annyira megijedtem, hogy ott hagytam Őt és nem is találkoztunk máig, én nem rég keltem, szóval a vendégek, már a vendégek elmentek. Apámmal volt és csak arra kértek, hogy segítsek a romokat eltakarítani. Nagyon szégyellem magam és nem akarom az alkoholra fogni, Apukámnak Ő az első barátja és félek, hogy ez az ember igazából nem is meleg, csak átveri és kihasználja Őt, mivel nagyon tehetős. Apukámnak már egy felesége meghalt, utána nagyon sokáig egyedül, később ketten éltünk. Kérlek ne ítéljétek el Édesapámat, segítsége van szükségem.


Apa 41 éves, az élettársa 34, én pedig 20 vagyok.

Hollandia az otthonunk.


2011. nov. 27. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Apukád meleg, a pasija veled csókolózott, nem egyszerű. Először is valószínűleg biszex a pasi és apukádat nem igazán szeretheti. Te se vagy százas, még ha részeg is vagy, hogy apád meleg pasijával smárolsz.Szerintem tisztáznod kéne a pasival, hogy ez mi volt, aztán tegye meg ő a lépést.
2011. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te lány vagy, vagy fiú?
2011. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2011. nov. 27. 15:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egy iszony durva szitu
2011. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz ügy.egy biztos apád barátja nem meleg hanem bisex.ha kedvelném a pasit akkor először vele beszélnék hogy mégis mi volt ez.aztán utána döntenék hogy mi legyen.
2011. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Apukádnak már egy felesége meghalt,aztán sokáig egyedül,később ketten.Ez kicsit zavaros.És anyukád hol van/volt a képből?!
2011. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Édesapám a semmiből küzdötte fel magát, rendes állása van, sok barátja, kedves, tisztesség ember, mint bárki más. 22 évesen házasodott össze a feleségével, aki egy évre rá meghalt autóbalesetben, nagyon nehéz volt neki, de nem tört össze teljesen, mint sokan. Nem fogok elmenni innen, nem fogom magára hagyni, szeretem Őt, és Ő is szeret engem. Igen, nagyon büszke vagyok az Apukámra és az is lehetek, bárki az lenne. Szomorú, hogy így gondolkodsz.


Apukádnak már egy felesége meghalt,aztán sokáig egyedül,később ketten.Ez kicsit zavaros.És anyukád hol van/volt a képből?!


Apukám örökbe fogadott.


sztem meg egy 15 eves unatkozik.:-)


20 éves vagyok és lenne dolgom, nem unatkozom.

2011. nov. 27. 15:30
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
ez szerintem elég jó kamu kérdés:D Szép volt kérdező! Majdnem bevettem!
2011. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Na,a kommented után számomra is egy unatkozó,fantáziadús tini vagy!Hogy miért:ha apukád valóban örökbe fogadott(ami Magyarországon KIZÁRT,csak férj és feleség teheti meg),az nem itthon történt,ergo,te még elég pici kellett,hogy legyél.Akkor milyen magyar kötődésed lenne?!VAGYIS:MI A VIHARÉRT IDE ÍROGATNÁL?!Játssz inkább a barátaiddal,ne itt szórakozz!
2011. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyedülálló férfiak is örökbe fogadhatnak gyereket Magyarországon. Elszomorító, hogy nem egy hetero emberről tesz fel valaki kérdést, és rögtön kitaláció.
2011. nov. 27. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!