Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El mondjam neki hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam neki hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

sürgős és értelmes válasz várok

köszi


2009. jún. 25. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először csókolóztam nem mondtam el.
2009. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mondd el neki,főleg ha ő tapasztalt,akkor mindenképpen..

nem fog megenni :D

jobb ha tudja hogy nem egy tapasztalt emberrel van dolga

2009. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, mindenkinek van első, és ez nem szégyyen!Vállald őszintén!
2009. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát tapasztalt és ezért is félek hogy valamit elrontok de azt nagyon...:(
2009. jún. 25. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki hogy még félsz kicsit, meg fogja érteni :) igaza van az előttem szólónak..mindenkinek van/volt első..
2009. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha kérdezi, akkor mondd el. Vagy csak a csók után. Nem kell izgulni.:)
2009. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el! Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Sztem Neked is furcsa lenne, ha nem tudnád, hogy Ő még nem és egy kicsit esetleg "elbénázná" a dolgot.. Sztem nem lesz semmi gond, megértően fogja fogadni és annál jobban fog Rád figyelni. A mási, hogy nagyon hamar belejön az ember..:)))
2009. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi arik vagytok és elmondom..:S félek..
2009. jún. 25. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
En nem mondtam el:)......mivel nagyon jol is ment....es a baratnoim biztattak h nem fogom elrontani:Pes nem is rontottam el:).....ha ugy erzed h felsz h el rontod mond meg neki.......sok sikert:)
2009. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én elmondtam a barátomnak, mikor először csókra került a sor. Meg akart csókolni, én picit eltoltam, de közben fogtam a tarkóját, hogy érezze nem ellökni akarom. 'Azt mondják, hogy ezt nem kell tanulni... azért majd figyelek' - és közelebb húztam magamhoz.


Később megbeszéltük, hogy nagyon jól esett neki, hogy elmondtam, másrészt ha nem mondom el, akkor azt gondolja, hogy béna vagyok.


Sok sikert!

2009. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!