Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves lányok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Miért van az, hogy a ronda fiúkkal még haverkodni sem vagytok hajlandóak, nem hogy járni? Miért csak a helyes fiúkkal beszélgettek, jó pofiztok, egy ronda fiúnak nincs lelke, ő már nem is ember?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 22:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ma 22:47


Nem hát! Csak én is megakarom dugni őket, mint a többi köcsög! Ezek a rib@ncok semmi másra sem valóak! Mit hittél tán járni szeretnék velük? Inkább maradnék egyedül, mint egy ilyen hisztis pitsával legyek együtt. -.-"

2012. jún. 23. 22:50
 12/20 anonim ***** válasza:
te sem feküdnél le ronda nővel :D
2012. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

6oskának igaza van. na most, kicsit ellentmondok ennek :D nekem volt egy nagyon jó haverom, aki számomra ronda volt. a legjószívűbb srác, akit valaha is ismertem. amikor mesélte, hogy összejött egy csajjal, nagyon örültem neki, ahogy ő is, hogy összejöttem a párommal. most már sajnos nem tartjuk a kapcsolatot, mert ő előbb jött össze a barátnőjével ,mint én a párommal, ezért kevesebbet kerestem, mert ugye nem akartam, hogy gáz legyen közte és a lány között. amúgy legtöbbször az a baj, hogy a "ronda" srácok csendesek és nem lehet velük miről beszélni... és én lányként miért közeledjek egy fiúhoz, akitől nem is akarnék semmit?..

19L

2012. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te randa vagy de a jó csajokat igényelnéd...


Hát, van egy rossz hírem - ez így nem jön össze, max ha fizetsz érte!

2012. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki jó fej, nem érdekel hogy néz ki. Akkor természetesen haverkodom vele. Mint a legtöbb lány. 16/L
2012. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt lány barátnőm,mert az összes csak egy féltékeny sakál,aki mindig vetélytársnak tekint.-legalábbis az általam ismertek.:) Mindig srác haverjaim voltak a bizalmasok,és bár imádom,hogy megmondják,ha nem jó rajtam valami,vagy hülyeségre készülök,vagy rosszul döntök,őszintébben,mégis összetenném a kezeimet,ha találnék egy normális lány barátnőt,akinek nincs kisebbségi komplexusa mellettem,mert nem vagyok se beképzelt,se átlagon felüli,mert azért egy lány mégis más,nyugodtan áthívhatom anyáék nyávogása nélkül,stb,de ez viszont nem tartozik ide most,csak levezettem a fiúhaveros gondolatmenetem.Visszatérve. Két oka lehet,ha egy lány nem barátkozik a(z ilyen) fiúkkal. Egy,ha szerelmet vall neki a srác,mert rengetegszer volt velem ilyen,és nagyon kényelmetlenül érzem magam akkor meg lelkiismeret furdalásom van,hogy szenved,mert ott vagyok neki minden nap,mint remény,és mint elérhetetlenség,és az már hülyítés és játszadozás-gyanús dolog. A másik,ha jár valakivel a lány,vagy akár a srác(olyankor én se lógok annyit a srácokkal,nehogy nekem félreértse,vagy valaki kombináljon,de ez a helyesebbekre is vonatkozik). Ha a nemnormális lányokat nézzük,akkor egyértelmű.Azért,mert "MiJenmár az hogy a BFF meg a jó raLYfiJúLYaim azt láTTYák,hogy egy rondaH IZÉvel Wagyok,akinek a lelke nem éJHdekel,csak h Yól mÚtasson meLettem. <3 pux." De az ilyenekkel leállni se érdemes,mert én még akkor se könyörögnék egy ilyennek,ha ő lenne egyedül a földön,sőt,menekülnék előle(ahogy haverok mondják:erkölcsi fertő)legalábbis a srác alteregójukkal én így vagyok. Nem fontos az ilyen ember nekem annyira.:)Hát kb ennyi.Azért,remélem,nem bántottam meg senkit,én csak azt írtam,amit én tapasztalok és látok.
2012. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi köcsögöt! xD Nézzetek már magatokba! Mindenki azt írja, hogy igen, milyen gázok a lányok, mert nem barátkoznak veletek, rusnyaságokkal! Hát szerintem ti sem jópofiznátok olyan csajokkal, akik valamiért nem jönnek be nektek... -_- Szánalom! xD

Kedves kérdező, te is azt mondod, hogy csak a kövér csajok tapadnak rád... na ugye? Neked sem kell olyan és te sem haverkodsz olyannal, aki (szerinted) csúnya! Mekkora egy nyomoronc vagy, szállj már magadba! :D

2012. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ma 18:49


Mert unalmasak jellemre is meg stéberek, ha legalább izgalmas lenne velük az élet és nem akarnának rám mászni, meg ölelgetni, illetve msn-en folyton zaklatni, meg nyíltan szerelmet vallani csak, mert senkinek sem kellenek, annyira ritka rondák.


De én nem is vagyok ronda, csak átlagos, csak jobb rondának mondani magam, mert a lányoknál mindig magasabbak az igények. Szóval, aki egy fiú szerint fiúban átlagos, az a lányok szemével nézve ronda.


A lányoknál csak ronda és helyes van, abszolút csőlátás.

2012. jún. 24. 18:55
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ez elég szánalmas. A normális gondolkodású lányok igenis "haverkodnak" a RENDES, de kevésbé helyes fiúkkal. Veled az a probléma, hogy egyáltalán nem vagy jófej, nem kezeled egyenrangú félként a lányokat -ezt azok alapján gondolom, amiket írtál. Így viszont minek is jópofizna veled bárki?!
2012. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
én is szeret szép emberekkel baratkozni,de szerintem semmi baj nincs a kevesbe szépekkel sem. egy emberrel nem azért baratkozok h nez ki hanem h milyen ember
2012. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!