Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves lányok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Miért van az, hogy a ronda fiúkkal még haverkodni sem vagytok hajlandóak, nem hogy járni? Miért csak a helyes fiúkkal beszélgettek, jó pofiztok, egy ronda fiúnak nincs lelke, ő már nem is ember?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Én tudok olyan RENDES lányt, aki nem így viselkedik...ritka, minta fehér holló...
2012. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
A lányok szerint sajna úgy van, ahogy írod. :(
2012. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Miért jópofiznék annak aki nem tetszik nekem vagy nem járnék vele.. az oké hogy haverkodok vele esetleg de ha ő többet akar akkor meg azzal bántom majd meg hogy én meg nema karok tőle semmit
2012. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
sajnos ez nem csak a 14-16 éves korosztályra jellemző...
2012. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Először is kezdjük ott: RONDA EMBER NINCS.

Mindenkiben van szépség, kívül és belül. Ez a rondaság egy elterjedt hülyeség, nincs olyan hogy ronda, maximum a kínai kopaszkutya. Azért nem barátkoznak velük, mert túlságosan elitnek érzik magukat, hogy "pff, én, egy nekem unszimpatikus sráccal barátkozzak? Na még mit nem! Mégis mit gondolnának rólam?"


Van akinek tetszel, szimpatikus vagy, van akinek nem, és van aki csak a vele egykategóriás elit réteggel barátkozik, kezdeményez kapcsolatot, ami eléggé szégyenletes a mai úgymond "elk*rvult" világban.


Ha Te magad rondának gondolod, akkor felejtsd el, hogy miért, azt fentebb leírtam.


17/F

2012. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem minden tinilánnyak van így... csak azokkal akik szépek:) vagyis.. ha vki szép miért akarn egy ronda lúuerrel járni?
2012. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*lúzerrel
2012. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mintha anno velem haverkodtak volna, mikor látták, hogy beteg a bőröm és tudták, hogy nem fertőző... Ne nyivákoljatok már...

22/L

2012. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

És te "haverkodsz" a még nálad is rondább lánnyal? Nem. Akkor mit sírsz?


Amúgy nem haverkodni akarsz a jó csajokkal, szóval nem kell a kamu duma sem.

2012. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Aki ronda, az miért is lúzer? -.-"


Másrészt meg elég bosszantó, hogy csak ilyen kövérek tapadnak az emberre, akik egy fiúnak sem jönnek be, pedig én sportos vagyok alkatra, csak a jó fiúságom nem jön be nekik, mert csendesebb is vagyok általában és nem ordibálok úgy, hogy a fél iskola hallja.

2012. jún. 23. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!