Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban ilyen magas a követelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen magas a követelményrendszerem?

Figyelt kérdés

Olyan lányt keresek, aki nem cigizik, nem iszik, rendes lány, hűséges, és szerető szívű. A kinézet tulképpen mindegy, nekem már az átlagosnak mondott lányok is bejönnek :) Talán extra követelmény az, hogy sportoljon, és 17-20 éves kor közé essen..


Haverjaim szerint túl sok követelmény ez egyszerre...szerintetek is??


21F



2012. jún. 23. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek nem is egy ilyen lányt, ráadásul belőlük néhány még igazán szép is... csak foglalt.
2012. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Hat te rolam beszelsz. Mondjuk van rajtam 6 kilo felesleg, de 2 honapja elkezdtem fitneszezni. Mondjuk ez ugysem szamit, mert pasiknal kulso a lenyeg, szoval max. majd 6 kilo minusszal lenne eselyem
2012. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieknek :) kettes drága, kérlek olvasd el mégegyszer a második mondatot :)
2012. jún. 23. 16:33
 4/15 anonim ***** válasza:
nem szív, nem cumizik, nem tépi le a ruhádat, és nem kacérkodik veled soha egy percet se. Vasorrú bába tök átlagos a mai piercinges időkben. Sportol is!!! Kviddicsben verhetetlen. mivel szökőévben született, a kor is stimmel. Álmaid végzete!
2012. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Olvastam, csak te meg azt hidd el, hogy most ezt mondod, de mindenki ugy van vele, hogy nem kell a szamar, ha kaphatok lovat is.

Az meg halandzsa, hogy igen az atlagos kulseju lanyok kellenek. Szerintem sokan nem tudjak, hogy kezdodik az atlagosnak lenni, mar a szinte modell csajokra is azt mondjak atlagos.

2012. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
nem magas van ilyen, és tleg sok még szép is, viszon általában tleg foglaltak
2012. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

ez a leírás akár rólam is szólhat. a bökkenő csak az h a sportolást amit eddig hobby szinten műveltem rendszeresen, egy kisebb műtét miatt felfüggesztettem


sok ilyen lány van am szerintem. nekem a barátnőim is ilyenek

2012. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak épp nem keresek párkapcsolatot :D Viszont nem ismerek olyan lányt a társaságomban akire mind illene. Ha nem iszik akkor cigizik, vagy nem cigizik de akkor meg inni szeret és egyáb káros szenvedélyek... Sportoló lányt meg még kevesebbet ismerek. És legtöbbjük eléggé szeret keményen bulizni (gondolom levezetik a stresszt a versenyek miatt).

A hűség és a szerető szív pedig szinte minden embernek sajátja, hogyha olyan embert talál aki ezt felébreszti benne. Tehát lehet, hogy valaki téged nem szeret, de attól még szerető szívű, ha megtalálja azt akiért képes rá.

2012. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 4 LOL

by the way, "magas követelményrendszer" <- ez értelmetlen :P

2012. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pedig a Nimbus2012 nagyon magas követelményrendszert űberel
2012. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!