Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek tetszene a randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene a randizás ilyen jellegű átalakítása?

Figyelt kérdés

Mindennapos probléma hogy 2 ember mikor először találkozik egymással(az első randi)akkor gyakran akadozott a társalgás vagy éppen nem olyan oldott,a gátlások és egyéb zavaró tényezők miatt.


Ezért azt gondoltam hogy randi előtt kellene egy vad szeretkezés vagy egy alapos "szivattyúzás".És utána már sokkal oldottabban álnának a felek egymáshoz.Ez pedig rendkívül jó előfeltétele egy sikeres randinak.


Miért is jó ez az ötlet?


-Azért mert mint már fentebb említettem a felek oldottabban álnának egymáshoz egy kiadós szex után.


-Azért mert már randi előtt lenne egy pozitív közös élmény,ami jó előfeltétele a sikeres randinak.


-Azért mert mind2 fél még a párkapcsolatba bonyolódás előtt megtudná mire számíthat a másiktól a szexualitás terén.



2012. jún. 20. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Látom rosszat álmodtál. Azt magyarázd meg ezt hány csaj vállalná be, és akkor rányomjuk az elfogadva pecsétet :)
2012. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A randi lényege az ismerkedés. Ha egyáltalán nem ismerek valakit, nem jellemző hogy lefekszem vele.
2012. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó-jó tudom,az emberek mindig elzárkóznak a reformer gondolatoktól.Semmelweis-t,sem akarták elismerni a maga idejében,Einsteint is sokan bírálták.De az idő őket igazolta.
2012. jún. 20. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Te azt feltételezed a )hogy jó lesz a szex de nem vetted figyeleembe, hogy a gátlások miatt a szex is iszonyxat lehet, meg aztán a szeyx is cask akkor lenne jó ilyenkor mikor már vondódz tutira a testére tehát ez az átalakítás (bár nekem spec tetszene, de életben nem működne túl sok embernél.
2012. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem bírálat, hanem tény, hogy ismeretlenekkel nem szokásom szexelni. Akkor már minek a randizás?

25/N

2012. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy :D
2012. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes ilyen elmebeteg kérdezőt verjük láncra, vigyük ki a sivatagba, majd hagyjuk kint a keselyűknek. Merőben új eljárás, de hát a történelem mindigis elítélte az újítókat, de az idő engem igazol majd.


Azt megkérdezném még, hogy ha beszédben nem tud feloldódni az ember, akkor hogy képzeled, hogy majd le mer feküdni ugyanazzal?

2012. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem kicsit se érdekel hogy milyen az illető kiszemelt nő szexuális téren. az összhang számít, ha érdeklődő, megbízható, lehet vele beszélni akkor a szex is jó lesz, mert ha netán nem akkor meg tudjuk beszélni hogy kinek mi a jó. Enji. Amúgy is elítélem az egyéjszakás, meg szexen alapuló kapcsolatokat!


23f

2012. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
annyira nem is rosssz ötlet, legalább kiderül ha nagyon nem jön be 21L
2012. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

09:43


ez ígyis-úgyis kiderül! Nem kell ennyihez még ágyba bújni.

2012. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!