Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin megfoghatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin megfoghatom a lány kezét, hogy úgy sétáljunk? Nem venné rossz néven? 17/l-17/f

Figyelt kérdés
És vigyek virágot?

2012. jún. 18. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsőre ne vigyél virágot, de egy márkásabb csokit vihetsz :) kb. 1500 forint értékben :) A kezét ne nagyon fogd meg :D Maximum érj hozzá, de ne sétááljatok szerintem kézen fogva :S Milyen lesz a randi? Beugorhattok egy étterembe, vagy teára valahova :)
2012. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoska31 ***** válasza:

Próbáld meg. Ha hagyja, nyertél.

Ha nem hagyja, akkor az van.


Nekem volt egy rövid kalandom (nem nevezném kapcsolatnak, mert nem fejlődött azzá), ahol a csajjal már konkrétan a szex is megvolt, de az utcán még nem engedte fogni a kezét.

Persze volt fordítva is, mással.:)

2012. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:

ja, ne rögtön az elején akard megfogni.

majd a közepe/vége felé...

2012. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudom,hova megyünk.
2012. jún. 18. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:

nehogy vigyél...

és fogd meg mond hogy "megfogom nehogy elkóborolj"

ha leveti rólad akkor semmi baj... régen én is paráztam emiatt, de rájöttem már azóta hogy fölösleges...

csak határozottan

f18

2012. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy ecsém :D Ilyen gondolkodással el se menj!


Először is húzd ki a karót a seggedből.


Másodszor pedig randizás előtt beszélgess el a lánnyal, hogy mégis hogyan szokott randizni, mit szeret vagy mit nem?


Harmadszor pedig tedd azt ami jól esik, ha valami nem jó, akkor majd szól érte, ahogy te is.


Ez a normális viselkedés!

2012. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha meg nem tudjátok hova menjetek akkor menjetek olyan helyre amit te szeretsz, csak van ilyen vagy nem?


Ha a csaj határozatlan, akkor legyél te a határozott, nyilván azt szeretné!

2012. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És felesleges beugornotok teára, meg étterembe, ha egyébként se szoktál ilyen helyekre járni.


Nem kell megjátszani magad, simán jó egy hideg kóla a parkban, vagy valami vízparton vagy ahol lenni szeretsz, meg egy jó beszélgetés.


Ha van kutyád, vidd azt is, vagy bármit amiről beszélgetni lehet.

2012. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan foghatod a kezét, szerény személyem csókot is kapott az első randin. ^^

De minden a lánytól függ.

2012. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Virágot semmiképp se vigyél.
2012. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!