Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Nagyon gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nagyon gáz ha egy lány ír rá egy fiúra?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl egy szakításon és ismerkedni szeretnék, de eddig valahogy mindig olyanokba futottam bele, akikkel semmi közös pont nem volt. Szóval arra gondoltam, hogy ha találok valakit, akivel úgy tűnik, hogy akármi is lehetne, arra ráírok. De ez nem túl nyomulós? Nem tartjátok gáznak?
2012. jún. 19. 23:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na most át tudod érezni milyen egy fiúnak a kezdeményezés? Persze hogy lehet ciki meg lehet nem ciki, rizikóra megy ki az egész.Ha rólam van szó nyugodtan rám irhatsz.
2012. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!