Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MSNes kérdés lányok, fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSNes kérdés lányok, fiú ismerősötökre vagy barátotokra szoktatok írni vagy inkább várjátok, hogy rátok írjanak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy buli alkalmával láttam egy nagyon helyes lányt de nem mentem oda hozzá.Megkerestem társkereső oldalon és felvettem MSNre.Az első beszélgetés elég jól sikeredett, hülyültünk stb.A második beszélgetés eléggé gyatrára sikeredett gyakorlatilag csak én kérdezgettem ő meg csak alig :S 3. alkalmával meg csak köszönt aztán már el is tűnt MSNről.Amikor fent vagyok akkor sosem írna rám pedig látom, hogy online ő is.Lehet, hogy csak nem bírja a fejemet azért nem ír rám vagy csak egyszerűen elfoglalt?De akkor miért nem tilt le ha nem érdeklem?Van értelme írni neki??Teljesen tanácstalan vagyok.Kösz a segítséget.Ja és bunkó válaszoktól kíméljetek légyszi.
2009. júl. 5. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az h kicsit passzív, pont azért van, hogy mag akard szerezni. Én mindig várom, hogy rám írjanak, főleg ha tetszik az illető. Szerintem megéri írni neki. :)

16/L

2009. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ha vkitől vmit akarok írok neki aztán egyszer megkaptam 1 sráctolh mindig án írok azóta csak arra írok aki haver v bnő

nagyritkán olyanra aki tetszik

sztem írj neki:9

max 1 hét és kideül h mi A szitu

15/L

2009. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha valaki tetszik, akkor semmiképp nem írok rá, kivéve, ha nagyon bunkó voltam vele vagy félreértés történt.
2009. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ez jó, mondjuk én fiú vagyok és nemtudok segíteni annyit, de muszály elmondanom h rohadtul egyre kevésbé értem a női logikát:S..."ha tetszik, biztos nem írok rá"....nem vágom hogy mit kell taktikázni, mert sztem úgy normális h aki tetszik a másiknak, nemtől függetlenül az ír a másikra, nem mindig tőled várja csak el....mi értelme van játszani ezt a középkori várkisasszony "írj rám - ments meg -szerezz meg" feelinget...elvégre k u r v a nagy egyenjogúság is van, nem?....előre látom a 0%-omat, de nembaj, lesz.rom :))))
2009. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor próbálkozni fogok.Az utolsó válaszolóval maximálisan egyet tudok érteni.
2009. júl. 6. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!