Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a tulajdonságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tulajdonságok, amelyek egy srácból nem hiányozhatnak?

Figyelt kérdés

Szerintem ezek, de mivel nem hiszem, hogy csak ezek, kérem a segítségeteket!

Jóképu, izmost, de ne kigyúrt vadállat, mackó beutés, rovid haj, barna szem, szakáll, ha jól áll neki(nem hordok), sportoljon, tanuljon valamilyen hangszeren játszani, legyen okos, nyugodt, domináns, hozzon jó dontéseket, ne bonyolítsa túl a dolgokat, legyen turelmes, tudjon olvasni a sorok kozott, legyen jó emberismero, legyenek barátai, jojjon ki a családjával.

Ez nagyjából egy mix az én jó tulajdonságaimból (legalábbis amit annak gondolok). Min kéne javíanom, mire kéne "gyúrnom"?

16/F epíto jellegu kritikát várok =)



2012. jún. 18. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakáll 16 évesen?
2012. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Némelyik hülyének tényleg hiányzik a két szeme közé egy mackó beütés!:P;)
2012. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

izmost <---> mackó beutés


őőő... ?


a "tanuljon valamilyen hangszeren játszani," maximum a 14-15 éveseknél számít... akik bukna arra hogy ha egy pasi 'tud gitározni'..

legyen érett, komoly, határozott, magabiztos, legyen jó a humora.

2012. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én spec a kék szemű fiúkat preferálom de a barna is elmegy..:D mackó beütés? ezt hogy érted? olyan mackós test? amúgy szerintem ezek jó tulajdonságok csak a mackó beütést nem vágom :D jah meg én nem szeretem ha a pasinak szőr van a arcán engem taszít
2012. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kossz a válaszokat. A szakáll azért, mert hát erefelé testileg lelkileg egy kicsit korábban érunk(meglepodnél), de mondom én nem hordok, zavarna. Második: ez nagy volt! :D

Harmadik: ja ez így van, mert a hasamon mackós vagyok (kimondom: kb. 10kg súlyfelesleg a testemen), de a testem tobbi részén abszolút az izom dominál (hátam, kezeim, lábam). Kossz, hogy írtál!

Negyedik: asszem már érted.

2012. jún. 18. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Most az van, amit már írtak, és amire reagáltál. Vagy mackós vagy, vagy izmos. Ebben a dologban nincs középút. Ha van felesleg a hasadon, akkor inkább mackó. De nem tudom, nem látlak.

Ez a gitáros dolog meg már olyan gyakori, hogy az már ciki. Komolyan. Szerintem tartsd addig titokban, amíg nem ismered az összes akkordot, akkor nem gáz, de egyébként..

De ha teszem azt zongoráról, hegedűről, nagybőgőről, vagy valami más komolyabb hangszerről van szó, akkor az mindenképp tud nagyon vonzó lenni.


21/L

2012. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem tökmind1 milyen hangszeren játszol, nem ettől függ h bejössz e a csajnak.


Meg amúgy is,a fuvolázás a lányok szakterülete...;)

2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ukulelén tanulok (netrol) és próbálok nem felvágni vele, míg nem ismerem az osszes akkordot.
2012. jún. 18. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!