Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pontosan mit értenek alternatí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit értenek alternatív zene alatt?

Figyelt kérdés
Én ilyenekre gondolok hogy 30Y,Magashegyi Underground,Kaukázus. Szal ilyen "elvont" zenék az alternatívok? köszi nektek :)
2009. júl. 5. 10:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
Aminek teljesen értelmetlen a dalszövege.
2009. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy mi köze ennek a szexhez?
2009. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
de h ez h jön a szerelem szex randizás témakörbe, azt meg én nem értem...de egyébként igen, jól látod a dolgot...
2009. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy teljesen értelmetlen a szövege? Nah ezt kikérem magamnak. Kedvelem ezt a műfajt, és a dalszövegek egyáltalán nem semmitmondók. A mondanivalója igenis elgondolkodtató, talán ez egy igényesebb műfaj, melynek megértése egy kevés intelligenciát is megkíván.
2009. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Intelligenciát kíván a megértése? Ne haragudj , de ha belegondolsz a legtöbbnek annyira se füle se farka története és mondanivalója van. Ha te szereted hallgasd, mindenkinek a magánügye, hogy milyen zenéket szeret. Igényes műfaj? Hallottál te már igényes zenét? Ami talán zeneileg picit összetettebb, kreatívabb és a dalszövegek szintje megüt egy bizonyos színvonalat? Nem mondom, van pár szám amit meghallgatok, az alternatív zenékből, (mondjuk ez elég minimális)de akkor sem nevezném ezt kimondottan igényes műfajnak. Pár igényes együttes: Sigur Rós, Opeth, Pain of Salvation, Katatonia. Hallgass meg tőlük pár számot, és megváltozik a véleményed az alternatív zene igényességéről. Különösen ajánlom a figyelmedbe a Sigur Róst.
2009. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Szar zenék és kész,
2009. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
Az általad felsoroltak közül egy se elvont, sem alternatív. A 30Y simán tinip*csáknak való szar, a Magashegyi Underground és Kaukázus meg közelebb áll a mainstreamhez mint az alternatívhoz.
2009. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
"se füle se farka..." szerintem ez a műfaj párhuzamot von az irodalommal. az ilyen szövegírókat, a modern költészet képviselőinek tartom. a számoknak lírai kisugárzása van, tele vannak hasonlatokkal, metaforákkal és egyéb költői képpel. erre értettem h igényes zene.kicsit nehezebb megérteni, mint a konkrétan megfogalmazott mondanivalót. ha te így gondolod...valószínűleg elég sz.r lehettél anno verselemzésből...
2009. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
Hát ezen most nagyon jót röhögtem.
2009. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Thurston ***** válasza:
9%

11:54


Az a baj, hogy te még nem hallottál igazán igényes bandát, és így nem láttál még igazán költői és mélyenszánó dalszöveget sem.

2009. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!