Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves lány vagyok. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok. Szerintetek nem gáz ha még nem volt komolyabb kapcsolatom?

Figyelt kérdés
nem mintha nem lehetett volna de azok a fiúk akik próbálkoztak nem voltak az eseteim.
2012. jún. 14. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4-es!

Természetes, hogy akarják a pasik a szexet a nőtől. Nincs ebben semmi. De akkor, ha CSAK azt akarják és a lány lényére nem kíváncsiak, azzal van a gáz.


Jelek, ha a pasid nem csak a szexet akarja:

1. Megérti, hogy még nem akarod

2. Nem erőlteti

3. Tudja, hogy nincs szex, de mégis időt szán rád

4. Gyakran keres

5. Kikéri a véleményed, megérzéseid

6. Viccelődik veled, haverkodik

7. Jól elvagytok más programokon

8. Jól elbeszélgettek sokmindenről (nem a szexről)

2012. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
az utolsóival teljesen egyetértek.
2012. jún. 14. 16:18
 13/15 anonim ***** válasza:

dehogy gáz! :)

sok lány megbánja h tizenévesen akkor és úgy veszítette el. te jól meggondolod legalább, kivel állsz le! maradjon is így!

2012. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem gáz :) legalább tudom, hogy létezik még normális csak... csak nem tudok, hol :D

19/f

2012. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nem gáz, csak neked!
2012. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!