Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17/l vagyok nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/l vagyok nem volt még semmilyen kapcsolatom sok ilyen lány van még?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, de ha van kedved egy tavaszi vidítószexhez írj egy levelet.:)

18F

2011. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy ha romantikára vágysz irj nekem levelet. Eljátszom a szokásos sejemsrácot aki romantikus és ugy szétvágom az ánuszod, hogy olyan lesz mint 1 szétnyílt rózsa!!
2011. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Több, mint hinnéd, ne rinyálj.

Első kettőnek meg csak gratulálni tudok, ti aztán férfiak vagytok...(Y)

2011. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Vagy ha normális választ akarsz, olvasd el az enyémet.


19 évesen lett barátom és a szüzességemet is akkor vesztettem el, szóval végül is nem maradtál még le te sem semmiről. Nem tudom mennyit jársz társaságba, élsz társasági életet, de minél kevesebbet punnyadsz otthon, annál nagyobb az esély hogy valaki felfigyel rád. Ne aggódj!


24/L

2011. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak szerintem

fèlsz a kapcsolattól

2011. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szia!

Én 18/L vagyok, nekem sem volt még komolyabb kapcsolatom..volt valami egy fiúval, de csak az ő részéről, én nem voltam szerelmes, sőt a végén már undorodtam tőle. Nem tartott sokáig azaz ez semmi:) De én egyáltalán nem aggódom miatta...lehet hogy bennem van a hiba, de nekem nem jön be a saját korosztályom (éretlennek tartom őket, alig látok magamnak megfelelő pasit akár a korosztályomból). De nem izgat, tudom hogy megtalálom a megfelelő(ket):) (lehet hogy ez is rossz) Azaz van még ilyen lány, de nem tudom h sok-e:)

De nyug biztos lesz hamarosan:)

2011. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos van még. Nekem sem volt még semmilen kapcsolatom :S


17/F

2011. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te vagy az a csaj aki győrből jött és a melltartós képpt rakta ki?:DXD
2011. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem kedves utolsó
2011. ápr. 25. 20:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok, és nekem sem volt még párkapcsolatom. :( Sajnos. A fiúknak mindig csakis a szexre kellek, vmiért nem vesznek komolyan. De én sem találok a korosztályomban értelmes fiúkat. Mindegyiknek a cicababák és a hülyék jönnek be.. Szerintem sokan vagyunk még. Nincs miért aggódnod ezen. Sokkal jobban járunk, ha nem gondolunk rá, hogy miért nem sikerül. élvezd az életed, majd csak sikerül!:)
2011. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!