Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök ennek a lánynak vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk és már jó néhány hónapja folyton szemez velem és hangosan köszön meg ilyen szexi beszólásai vannak és egyedi becenevet is adott már nekem. Egyik órán is engem szólít és folyton úgy csinál, mintha el akarna csábítani.

Egy a probléma ő egy nagyszájú, menő,bulizós fullos csaj. Én viszont csak egy csendes, félénk,jó tanuló srác vagyok. Ráadásul vékony és épp olyan alacsony vagyok, mint ő. Szóval nem egy hú de nagy férfias alkat, ha egy törékeny vékony, de formás lánnyal vagyok egy magas.


2012. jún. 14. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha olyan, mint ahogy leírtad, akkor csak játsza magát, a menőt az osztálytársak előtt. Magyarul szórakozik veled.


23/N

2012. jún. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak szórakozik.

Én a helyedben megfogdosnám a fenekét, ha téged kinevetnek, rajta is nevessenek. (ha pedig nem csak szórakozik, had örüljön.)


21/L

2012. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányoknál sosem lehet biztosan tudni, még akkor se, ha szerelmet vall. Ha alacsony és vékony vagy, akkor valószínűbb, h csak szívat.
2012. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy csak szórakozik velem, hiszen kinek is kellenék én. Nem is szoktam reagálni rá, közömbös vagyok. Persze akkor még inkább csinálja, hogy vegyem már észre. Nekem az olyan kínos és megalázó. :/
2012. jún. 14. 08:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és osztálykiránduláson is részeg volt, ahogy a többiek is és odajött hozzám és azt mondta olyan aranyos vagy. Az is poén, hogy van fiúja, nem értem miért szórakozik velem. Én szokás szerint lekoptattam és nem érdekelt.
2012. jún. 14. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát Látok rá esélyt, hogy csak szívat, de én a helyedben finoman próbálkoznék. Az jó jel, hogy részegen odament hozzád és azt mondta aranyos vagy, mert "Részeg ember szavai a józan ember gondolatai" általában. Az meg, hogy kapcsolatban van nem sokat jelent, rengeteg lány ismerősöm van, aki csak azért van kapcsolatban, mert a semminél jobb a meglévő, nem működő is. Egyébként egy-két dolgot leszámítva én is voltam hasonló helyzetben. A vége az lett, hogy a csaj dobta a pasiját, aztán rá egy hónapra lefeküdtünk (igaz nem jöttünk össze, kb. testi-lelki jó barátok vagyunk). Szóval bejöhet, egy próbát megér, csak ne nyílj meg neki túlságosan, meg ne éld bele magad a dologba. 19/F
2012. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!