Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök ennek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
mostanában sokszor összefutok vele így spontán,és nagyon jókat dumálunk,sokszor nézünk egymás szemébe,és olyankor mosolyog,kicsit elvörösödött,néha ő kapja el előbb a tekintetét,néha én. a tenyerét felém szokta mutatni,és előfordul,h csak úgy szimplán néz, mindig köszönünk egymásnak, mindig mosolyog ha velem van, a hülye poénjaimon jókat szokott nevetni. volt h spontán véletlenül megérintette a hátamat,ilyen apróságok,...azt hiszem kedvel, de hogy szeret e,azt nem tudom(?):)
2012. febr. 23. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kedvel, az nem vitás. hogy szeret-e? mint barátot, az sem vitás.
2012. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de hát még alig ismerjük egymást! :)
2012. febr. 23. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
de attól még kedvelhet
2012. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
barátot
2012. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedvel valamilyen szintem, az biztos. Tudja, hogy ő bejön neked? Majd ha megtudja és akkor sem változik a viselkedése, nem lesz távolságtartóbb, akkor nagyobb rá az esély.
2012. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudja...ha csak nem vette észre:)
2012. febr. 23. 14:54
 7/11 DonKartács ***** válasza:
Szerintem vakok a hölgyek ha nem veszik észre hogy még akkor is érdeklődsz felőle mikor jön az armageddon XD
2012. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 DonKartács ***** válasza:
Szóval lehet leeset neki hogy nem a fodrásza számát akarod megszerezni XD
2012. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D értem,akkor lehet,h érdsemes megpróbálni...:)
2012. febr. 23. 15:42
 10/11 DonKartács ***** válasza:
NEEM Tedd vagy ne tedd de ne próbáld :D
2012. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!